Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  No už ať ta vyhulkláda táhne. A nasadí si tam někoho kdo ty lidi bude pérovat jako Jobs. Aby ten Apple za něco stál a hlavně systémy aby byly co dříve. !!!WLM!!!

  Jsem heterosexuál a nějak nemám potřebu o někom psát jako vy… mimochodem ten člověk vede nejúspěšnější, nejhodnotnější, nejziskovější a nejlépe hodnocenou firmu na této planetě… Michale skutečně myslíte, že to dělá špatně?

  Tim Cook jede nehorázně na jistotu, žádné ambiciózní plány a revoluční nápady. Pokud přijde nadějný startup nebo se do mobilního trhu vloží Elon Musk, tak se Apple fanoušci začnou rychle přesouvat jinam.

  A to je ten problém. .. přijde misto něj zase pragmatik… vím, že sou v byznysu peníze az na prvním miste, a akcionari chteji vysledky….ale chtělo by to někoho komu jde o to nabídnout v dany moment zákazníkovi skvely produkt proto ze je skvělý a ne že ještě rok počkám a vydělám vic na starší a již zaplaceni technologií. … asi budou muset najmout zase odborníka z firmy na sladký nápoje aby zase začali přemýšlet o zákazníkovi ne jen jako zdroji penez. …

  Jenže každý z nás se může podívat na Filmy a Knihy o Stevu Jobsovi. Já se do něho umím vcítit ale řekněte si jaký asi musí bejt udělat telefon pro 8miliard lidí s tím co předvádějí ostatní výrobci.. Musíte jít tak nějak s dobou. Tady je zlo že se nikdo nikomu nezavděčí. Lidi si řeknou, byl jeden Steve a už to tak nechají. Těžko se hledá jeho Verze 2.0

  Používám produkty Applu od roku 2005 a je pravda, že Apple už velmi dlouhou dobu nepřekvapil ničím zajímavým. Co se týče hardware asi už není čím, navíc se zase vrací ke staršímu designu. Který je stále pěkný. Naopak software, čím je novější tím je to taková malá třešnička na dortu. Taková Catalina u mě vydržela necelé tři dny než jsem zjistil jak udělat downgrade. Který šel dřív udělat klasickým způsobem, ale toto už Catalina nedovolila. Musí se smazat celý HDD. Nechápu proč neodladí systém pořádně jak na macOS tak iOS a raději vydají další systém se stejnýmy problémy. Dřív byl systém cca. dva roky.

Vložte vlastní komentář

celý text