Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže Posser to zas posral.

  Je pravda ze v poslední době je většina úniků nepravdivých, si tak říkám jestli apple nezkouší zjistit kdo za ty úniky může a tak dává různým lidem různé informace a sleduje co se dostane ven

  No vida a nebude jen online, bude v klasickém formátu zřejmě :)

  Ne, nebude, bude jen digitálně. Ano jsem, leaker! :D A dokonce prozradím, že logo eventu je v AR prostorovém zobrazení – to se asi tady objeví jako informace až později – aby mohlo LSA udělat další článek, dalčí kliknutí, další reklama.

  Když totiž otevřete stránku eventu na iPadu nebo iPhonu, tak se z loga eventu poskládají číslice 915, datum eventu a zase se složí zpět v 3D Augmented Reality…

  Nerozporuji co píšete ohledně AR, ale i na zahraničním webu je psáno, že novináři byli pozváni do divadla Steva Jobse :)

  Neslibovala nahodou jeste dneska rano redakce, ze iPad Air 4 bude predstaven dnes v 15.hod? Uz je skoro sest vecer a oznameni nikde. Tak co?

  V každičkém článku o této tématice jsme se odvolávali na leakera Jona Prossera, který se letos svými předpovědmi trefil prakticky do všeho, o čem mluvil. Prakticky celý Apple svět byl proto přesvědčen o jeho pravdě i tentokrát. Snad bude podobné vysvětlení všem, co mají potřebu si do nás kopnout, stačit.

  Vážený pane Filipe, tak možná jen zkušenost pro příště, že leakeři nejsou důvěryhodným zdrojem a na základě jejich informací stačí takovou „novinku“ jen krátce zmínit, nikoli na tom postavit 3 články za den, bulvárního charakteru, v honbě za impresí reklamních bannerů.

  Jarysi, když vás tyhle články tak pohoršují, jednoduše je nečtěte. Jakékoliv diktování z vaší strany ohledně toho, co máme psát, je ale opravdu mimo. Píšeme jednoduše o tom, o čem se zrovna v Apple světě mluví a co tudíž lidi i nejvíce zajímá. Ano, občas se holt stane, že se leaky nevyplní, ale zrovna u Prossera a spol byla spolehlivost obrovská. ZKuste se na to ostatně podívat i z druhé strany – když nebudeme leaky psát, budeme v očích dalších lidí za neaktuální a špatně informující médium, které jim neřekne detaily o chystaných produktech. A k poslední části vašeho komentáře – jedná se o leaky, takže logicky jinak než trochu bulvárně vyznít nemohou, když se opírají o slova leakerů. Pokud vás nezajímají, vyberte si z xy dalších článků, které denně na LsA vyjdou a které početně tyto bulvárky těžce přebijí.

  Pane Filipe, stránky LSA čtu už několik let a ač se Vám to nebude líbit, vnímám klesající úroveň. Nikdo Vám nediktuje, co a jak máte psát – reagoval jsem na Váš povzdech, že tu do Vás někdo kope. Pokud papouškujete (překládáte) vše, co se ve světě internetu objeví za zprávu typu „jenda bába povídala“ a pak se ukáže, že té bábě to sice kdysi vyšlo, ale teď to není pravda, tak se bohužel nezlobte na čtenáře, že Vás pak mají za nedůvěryhodné médium, šířící bludy. Stejně jako anoncujete, že Event 15.9 bude o iPhone 12, přitom to není pravda, ale protože jste v honbě za rychlým překladem zpráv už vydali článek, bude se tahle situace opakovat, až vyjde najevo, že jste se zase spletli. Nicméně imprese na článku byla, nevadí, jede se dál.

  Už delší dobu mi stránky LSA nepřinášejí nic nového. Jen překládají EN stránky a to ještě často s chybami. Občas to proložíte rádoby recenzí, ze které už při prvních slovech čiší, že je zaplacena výrobcem nebo dodavatelem recenzovaného produktu a do toho všeho články o slevách Vašich reklamních partnerů, které jsou na hraně klamavé reklamy )bez možnosti komentář).

  Předpokládám, že můj komentář smažete, ale pokud si ho přečtete, zkuste nad tím zapřemýšlet, zda by se nedalo něco udělat jinak, lépe, aby podobný pocit, jako mám teď já, mělo co nejméně čtenářů. Neberte to jako „hejt“, jen jako podnět od čtenáře, který má srovnání z minulosti, kdy vycházely třeba jen 3 články za den, ale obsahová úroveň byla o dost vyšší.

  A to vám tady ještě za chvíli LSA oznámí, že se Event 15.9. nejspíš bude týkat jen iPadů a Apple Watch – nikoli iPhone 12. Ten bude představen až v říjnu! …ANO! JSEM LEAKER!!!

  Keynote ma podla pozvanky trvat 2hod takze urcite budu predstavovat watche a iPady (ironia). Pri takom case asi aj so zborkou a rozborkou. Niekedy staci pouzit zdravy rozum a nie jedna babka povedala.

  edkis: Ano, když použiješ zdravý rozum, tak zjistíš, že se bude týkat primárně iPadu a Apple Watch + dalších nových produktů – Airpods Studio, MacBook Pro 13″ s ARM, AirTags a možná také malého nového HomePodu. To už je na 2 hodiny až až, nemyslíš?

  Pořad čekám kdy dnes představí ty Apple Watch 6 a ten iPad Air 4. Všechny nehty už mám okousané 😂😂😂😂. Odborníci na slovo vzatí “Lakeři”……👎👎👎👎👎

  Pozriem si Keynote aj na Windowse? Alebo o5 iSheep style len jablká?

  Ne kárečku, pro tebe Apple není, na Widlích si pozrieš iba hnůj 😂😂😂

  Chcel som to spustiť na Windowse aby som si to mohol šérovať na 75” TV kárečku. Videl si vlastne takú uhlopriečku niekedy na vlastné oči? Lenže Apple je káreček, takže si to pozriem na iPade ako iKáreček. A nie, koko*inu v podobe Apple TV si určite nekúpim :D Netflix 4ever. Ale tak aspoň youtube stream.

  Keynote nám přinese, jak s námi Apple zase vyje.al! AW6 s 2 roky starým CPU a rám kolem displeje, jak vrata do chlíva! iPad Air „náhrada“ jakože za iPad PRO 11″ ve skutečnosti recyklát poskládaný ze starých dílů a osekaný na minimum, takže se na PROčka nebude chytat, holt spousta kompromisů pro socky. Možná představí už konečně i tu bezdrátovou nabíječku a AW Socka Edice.
  Na další Keynotepak představí sockoidní iPhone 12 zas „jediná“ pořádná změna bude 7 let starý design, a u PROčka taky očeše menší 6,1″….
  Chtěla jsem jít do 12ctky, ale asi počkám, na další rok, kdy se snad Apple vzpamatuje a schová ten odporný a otravný výřez pod displej. Všechny iOvce jsou jen ostatním pro smích, Androidy už začínaj mít selfie kameru pod displejem!
  Víte jak poznáte Apple iOvce:
  1. výřez jak kráva
  2. přednastavené vyzvánění (jsou to negramoti, co si to neumí změnit, přeběhlíci z tlačítkové Nokie, pamatujete ty retardy, ani vyzvánění si nezládli změnit, proto v tramvaji, když někomu zvonil telefon, šahalo půl tramvaje po kapsách, stejně dnes s iHovnama stejné odporné vyzvánění)
  3. krysí retardovaný xicht, nebo naopak Gay image
  4. rádoby IN a Fashion oblečení, rozuměj, vypadaj jak ULTRApí-če, ty homoušci s dívčíma drdůlkama na hlavách a kalhotech 15cm nad kotníkem, nejlépe roztrhané (jo, chudáčci, asi kalhoty zdědily po starším bráchovi, nebo rovnou vylovili v popelnici) 😂😂😂

  Í-BLBŮm Čmárá Zmára

  Hm.. Tak tohle presne vystihuje tvoji inteligenci.. Vsichni jsou iOvce, a ty jako opozicni drsnacka si „asi“ pockas az na dalsi rok, aby sis mohla zabehnout pro novy iPhone.. Peace =o)

Vložte vlastní komentář

celý text