Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  já teda nevím proč uživatele řeší stále baterky a výdrže a procenta ..každý je stejně na telefonu od rána do večera a nějaká půl hodinka výdrže více i méně nikoho nezabije.. hry Facebook instagram atd lidi jsou na tom neustále..a v kuse pořád celý den..

  Nojo, jenže co když jste byl zvyklý, že telefon vydržel v pohodě pracovní den a najednou ho aktualizace okradou i o hodinu SOT?
  Vím, že je tu faktor opotřebení baterky, mluvím teď pouze o posledních 3-5 updatech, které byly schopny ubrat pokaždé 5-10 minut ze starších generací iphonů

  Kde to berete, ze jsou vsichni porad na telefonu? Mne lezi prakticky celou prac. dobu na stole bez povsimnuti a doma vlastne taky a kdyz mi po tech poslednich aktualizacich sotva vydrzi den a predtim jsem nabijel 1x za dva dny s baterii v kondici 95 %, je neco spatne a cekam, ze by nejaka dalsi aktualizace mohla vratit stav do normalu.

  Spousta lidi pouziva k praci i ten telefon, takze tak

  Ja treba volam se zakaznikama, dodavatelema, pisu na tom maily, zpravy a pouzivam internet, fotak a candy crush sodu :-)

  V nepracovnim case pak treba geocaging a to sezere spoustu baterie

  Já to třeba neřeším a jsem rád za lepší výdrž. Každopádně potěší vždy, že nemusím tolik přemýšlet nad výdrží. Zároveň např. při mém užívání telefonu se doba nabytí blíží ke dvěma dnům. Takže je to pro mě pohodlnější :). Zároveň souhlas, pokud nebude posun v baterce např. na dvojnásob energie, tak z toho asi není potřeba být nějak odvařený.

  Vyladený systém 😂 po roku odfajcit aktualizáciami 20% výdrže to sa ani Samsungu nepodarí 👌👍 Bravo Apple, banda debilna! Treba podporiť predaj nových iPhonov zase..

  Řešit baterii nebo spouštění aplikaci na pleckach typu iphone 6 nebo 7, omg.

  Info pro poslední 3 generace 11Pro, XS a X to je kde?

  Pokud není aktualizace pro daný telefon vhodná, nemá pro ně být vydána. Osobně nečekám, že se mi upgradem z 13.6.1 na 13.7 dodrbe výdrž tak, jak píšu níže. Většinou se tam přidají přiteplený emoji, opraví se nějaký bug, 5 dalších se vyrobí. Bohužel to vypadá, že Apple už nabírá programátory podle barvy pleti a ne podle dovedností.

  Mám iPhone 7, baterie na 87 procentech. Nainstaloval jsem 13.7 ve středu večer. Mobil byl do rána na nabíječce. Ve čtvrtek jsem byl doma, měl jsem na baráku řemeslníky a tak jsem na mobilu skoro vůbec nebyl. Uskutečnil jsem 2 hovory, 10 minut na internetu a asi 5 zpráv ve Whatsappu. Jinak telefon ležel na stole. Baterka letěla dolů tak, že ve 16:30 jsem měl 13 procent. Takže na nabíječku. Večer jsem šl spát ve 22 hodin, telefon 85 procent. Do 6 hodin do rána baterie na 20 procentech. Ráno u kafe jsem prolít pár stránek na internetu a baterie na 13 procentech. Děs a hrůza. Večer jsem nainstaloval iOS 14 beta 7. Baterka OK, vše funguje, widgety jsou pecka, telefon svižnej. Obecně jsou aktualizace u Apple většinou celkem OK. Ale co se mi teď stalo s 13.7, to nepamatuju. Snad tu iOS 14 ve finální verzi nedodrbou.

  Neviem ako je možné, že sa výdrž batérie po aktualizácii tak strašne odlišujú. Mám dvojmesačný SE 2020 a po update na 13.7 sa mi brutálne zlepšila výdrž. Bežne končím s 15-20%, po dnešnom pracovnom dni, ktoré sa podobajú ako vajce vajcu je to aktuálne 39%. Tak nechápem.

  Stejne je zvlastni, jak ten stejny iOS se uplne rozdilne chova na ruznych generacich iPhonu, ktere se zase az tak moc od sebe nelisi

  No mě se zase po aktualizaci stává ze stránka seznamu se mi sama refreshne. Runtastic mi nejde sdílet aktivity. A to mám nainstalováno par hodin. Jsem zvědavý na co ještě přijdu.

Vložte vlastní komentář

celý text