Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  pokud apple dovolí sideloading aplikací, tak ať si bere v appstoru klidně 90%… Dokud to neumožňuje a všichni jsou na něj odkázaní, tak 30% je masakr.
  Já v appstoru také prodávám a z částky, kterou mi zaplatíte, tak vidím 57%, protože si apple strhne 30% provizi, z toho co zbyde, tak rovnou strhne srážkovou daň podle ČR a ten zbytek mi pošle jakmile zůstatek přesáhne 150USD. Tj. jakmile prodám za 263USD, tak mi 150USD vyplatí. No a vlastně ještě musím zaplatit 99USD ročně, abych těch 150 dostal…
  A chtějte pak, abychom dělali aplikace zdarma jako mají androiďáci…

  Tak tady by sis měl uvědomit, že bez Applu by jsi těch $150 nevydělal. Kolik ti aplikace přinesla na androidu?

  Buď si práve robíš srandu alebo nie si pri zmysloch 🙂 vieš koľko malých vývojárských štúdii kvôli apple podmienkam skrachovalo ?

  Tak si to meli poradne vse spocitat, nebo do toho vubec nejit ;) Nechapu co vsichni mate kvuli apple a jeho 30%? Google ma 30%, Steam ma 30%…

  Drahý Peter, když si někdo neumí sestavit byznys model, tak sorry, ale v podnikání nemá co dělat, protože pak tě čeká pouze to,co jsi napsal.

  Samozřejmě mohly tyhle firmy pro Apple nebo Google vůbec nevyvíjet. Stačilo udělat verzi pro PC, hodit to na své webovky, udělat tomu kampaň v násobcích toho, co by nechali Applu, a všichni by byli šťastní, nikdo by nezkrachoval, všude by byla duha..

  aplikační patlal: o tom, že na AppStore zcela zjevně lže. Dokazují to nesmysly o vyplácení při překročení 150$. Apple vyplácí peníze jinak.

  Sakra, překlep :-(
  aplikační patlal lže, že prodává na AppStore. Apple nevyplácí po dosažení 150$, ale měsíčně. Navíc se měsíce přesně nekryjí s kalendářními měsíci.
  Roční poplatek 99$ vývojáři opravdu neřeší. Ve skutečných nákladech na vývoj aplikace je naprosto nepodstatný.

  Nechápem, prečo Epic spravil ten web pre nákupy. Veď zákazníci, ktorí nechceli kupovať v appke na iOS, mohli bez problémov kupovať v appke vo Windows. Fortnite je jedna z mála cross-platform online hier, čo je jej veľké plus. A čo si kto kúpi na jednej platforme, má aj na druhej. Asi nenažranosť. :-( Bohužiaľ.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.