Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak to si ešte počkám. Jediný dôvod, prečo som vlani nekúpil iPhone 11, bola jeho veľkosť. Bol skrátka veľká a ťažká tehla. Nie na obrázkoch, ale reálne v ruke. iPhone 11 Pro mal príjemnú veľkosť, ale bol moc drahý.
  Som zvedavý, čo budú ľudia hovoriť na iPhone 12 Pro, keďže bude veľký podobne ako iPhone 11.
  Ja si však počkám na iPhone 12. Dúfam, že ten posun nebude veľký.

  Škoda, že se prvně nebude prodávat ta malá 12ctka, už se na ní chystám. Fakt jsem zvědavý, jestli z malé 12ctky bude hit, protože malý telefon se už prakticky neprodává, tak si myslím má šanci u dost lidí s Androidem. Naposledy jsem měl kdysi skoro „bezrámečkový“ 5,5″ LG G3 (doteď slouží mamce) na svou dobu bomba a prakticky ostatní měli menší displej v těle 5″. Když jsem měl iP7, říkal jsem si, že by bylo super, kdyby bylo zachováno tělo a byl bezokrajový displej a BUM! stačilo si pár let počkat.
  Zajímavé, že občas mám nápady, které se bohužel ve světě realizují až za MNOHO let (když začínali pomalu mobili, taky jsem prorokoval, že by bylo dobré, kdyby se tlačítkáče staly spíš „PDA“ s bezokrajovým displejem, jo a hlupáci se smáli a za cca 10let to přišlo!!!!). Stejně tak jsem předpovídal i foťák a senzory pod displejem a BUM, stačilo si tak cca 7 let počkat a bude to už tady.

  Nechci tě zklamat, ale takto nepřemýšlíš pouze ty. Občas se můžeme divit, proč ty logické věci přichází později nebo vůbec. Je na to ale jednoduchá odpověď: Většinová část zákazníků nejsou inteligentní a logičtí lidé.

  Nevíte jestli alespoň jeden nový IP bude mít čtečku otisků?

  Nechci ksicht id

  Pokud to máte správně napsáno, tak budu zklamán. Pro ostatní: Chci socka edition, protože ta technologie snímání obličeje se mi prostě nelíbí

  Mám iphone x a upřímně nevím co máte proti touch id. Jediná nevýhoda je, že musíte mít suchý, čistý prst. Nevýhoda face id je momentálně rouška a správný úhel pohledu. Obě technologie jsou osobní volba

Vložte vlastní komentář

celý text