Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Recenze je obsáhlá, a poctivě vše rozebírá, což je určitě fajn. Bohužel, čtenář se nedozví to nejdůležitější – jak je čistička skutečně schopná (stačilo by přidat odzdrojovanou informaci). Některé zahraniční weby se pečlivě věnují tomu nejdůležitějšímu – změří jak rychle a účinně čistička vzduch skutečně čistí. Některé levnější hravě strčí do kapsy i věhlasné :).

  Tvoje komentáře tu čtu skoro denně a vidím, že jsou pořad na jedno brdo – rejpavé. Ja teda nevím, ale to, co ty po recenzi vyžaduješ, v ní vidím? Nebo to vše alespoň chápu z mnoha řádků ohledně testování? Ale chápu, prudit je jednodušší.

  Můj koment je odpověď na Hardcooka. Asi jsem to nějak špatně zaklikl

  Já ti klidně odpovím :).
  1) V úvodu jsem napsal, že je recenze pěkně pojatá, hezky se mi četla, a určitě v tom není nic rýpavého.
  2) Čistička vzduchu je od toho, aby čistila vzduch, že jo? :-) A informaci o tom, jak umí vyčistit vzduch považuji za nejdůležitější vůbec . Bohužel v recenzi není. Neočekávám, že by recenzent disponoval slušnou technikou k měření, ale bylo by fajn, kdyby tu informaci dodal z jiného zdroje (a byla by to skutečně perfektní a celistvá recenze, člověk by nemusel hledat jinde). To přece není ostuda (pro recenzenta), a z mé strany žádná rýpavost (nebo cokoli jiného vedeného ad hominem).
  3) Když „Pedante“ použiješ google, najdeš hodně maníků z JV Asie (eng), kteří se tomu věnují podrobně (v těch aglomeracích prostě vzduch řešit musí), a tohle info dodávají (byť, v protikladu ke zdejší recenzi, nedodají jiné zajímavé info), protože to (světe div se) považují za zásadní info.
  4) Pokud jsem se recenzenta dotkl, tak se omlouvám. Určitě s tím měl dost práce, je to znát, a cením si toho.
  5) Upřímně, Pedante, závidím všem zdejším, kterým vyhovuje status quo. To určitě vyhovuje i Applu. K vaší-naší škodě. Bohužel.

  Opravte si prosím viry… je to neznalost, ale viry jdou cca od 14–220nm velikostně… a jelikož je …mili,mikro,nano,piko… Tak 0,3mikro vir skutečně nezachytí… skládaný filtr do lepšího průmyslového vysavače má 0,1mikro… pro představu.

  Bohuzel filtr ma jen H12, ne 13, takze viry urcite nepobere a taky nema ionizator nebo UV lampu, ktera by ten vzduch vycistila a vydezinfikovala, jako maj treba cisticky od winix… skoda, … podpora homekitu je fajn, jeste by to ale chtelo zapracovat

  Stačí trochu pogooglit a najdeš, že „Největší viry (poxviry) měří okolo 300 nm = 0,3 µm. Takže asi to nepohltí zdaleka všechny, ale některý ano, takže o lež nejde..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.