Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Tak vam nevim, ale me cely to 5G nechava klidnym. Co se tyce mobilnich dat, tak od dob zavadeni EDGE jsem se tesil na mobilni internet, ale pokazde operatori nasli cestu, jak mobilni internet zadusit/priskrtit/zmrvit… Ted mam rychle LTE, ktere stejne nemuzu vyuzit, protoze par GB FUP. K cemu by mi bylo nejaky 5G, i kdyby bylo 20x rychlejsi a nevim co, kdyz nam ho pak zase priskrti, hlavne aby to nekdo nevyuzival intenzivne…

    Tyto telefony, ale nejsou pro kolenovrty s pár GB tarifem na předplacence, ve světě již jsou neomezené tarify naprosto běžné. I v ČR se dá zakoupit skutečný neomezený tarif (bez omezení rychlosti a dat) pod 500Kč s neomezeným voláním, jen se jedná o firemní tarify.

    Nevím co čekáte. Mám od Vodafonu Neomezený net a do teď LTE nikde. Ty kreténi český chtěj nejvíc peněz za žádnou muziku. Celej Vodafone mě začíná pěkně srát: Samej Výpadek. Pokrytí nejhorší na světě a ještě mi měl před 4 měsíci od zařízení Vodafonu přijet technik zapojit internet… a kde je?! Nemají čas a technik stále nepřijel a víte co je ještě fajn? že mám 2 neomezené tarify s domácím internetem aby cena byla levnější. Internet nezapojili a účtují si plnou cenu za domácí internet který nikdo nepřijede zapojit. Nenávidim je za tohle a maj z lidí jen prdel!!!

Vložte vlastní komentář

celý text