Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To jako rezignovali i na snahu to najít nebo co ? Pokud vědí kdo to byl tak by to nemělo bejt tak těžký

  Calé je to fake, společnost Art21 Je majitel a zakladatel Apple muzea. A proč by společnost které Apple muzeum patří muzeum vykradala ? A paní S. P. Je Spoluzakladatelka Apple muzea. (Jméno raději říkat nebudu. ) ale v této diskuzi již zaznělo. Stačí se podívat na web apple musea a společnost Art21 tam je několikrát podepsána.

  Toto je opravdu možné jen v ČR! Nikoli krádež samotná, ale ta dohra…

  Ne, v cizině zvlášť USA jsou případy o dost absurdnější, takže moc nechápu tu narážku na ČR.
  Ono je tam celkově (hlavně teď ) hodně věci na hlavu

  Klid. Víme kulový, známe jen prohlášení jedné strany. Třeba muzeum nevydělávalo dost, spadlo do dluhů a ručilo exponáty. Netuším.
  Ale pochybuji, že ředitelka nadace přijela s dodávkou, naházela do ní exponáty a frnkla za hranice.
  Jo a mrzí mě, že jsem furt odkládal návštěvu.

  Souhlasím, je tu hrozně málo informací. A s tou návštěvou to mám úplně stejně – chtěl jsem jet už v květnu, pak jsem si říkal pojedu v létě, a nakonec na podzim až nebudou ta vedra… no a tady to mám.

  Taky to tak není. Paní S. P. je spoluzakladatelka a ředitelka Nadace art21 A nadace ART21 je podepsaná pod apple museem.
  (Pokud nevěříte tak je to nejednou vidět na jejich webu. )

  Dokonce Paní S.P. (její jméno zde již zaznělo.) Vystupuje jako ředitelka Apple musea. Takže asi neokradla svojí vlastní společnost.

  Sbírku podle všeho tedy “nenávratně odcizila” spoluzakladatelka a ředitelka musea. Evidentně se jedná spíše o nějakou majetkoprávní tahanici v oné organizaci, než že by tam slečna v noci s dodávkou a baterkou vysbírala exponáty do posledního špendlíku.

  Pred týždňom v štvrtok alebo piatok som tam bol cez deň popoludní a už bolo zavreté bez akého kolvek oznámenia a je fakt že až teraz si uvedomujem že som tam cez okna nič nevidel 🤔😥

  Nebyl jsem a ani jsem neplánoval. Osobně mně přišlo zcestné chodit do muzea, kde vstupné je dražší než do Národního muzea (dále Nm). Jsou snad nějaké produkty nebo soukromé věci vzácnější k vidění než expozice v Nm, kde jsou i tisíce let staré exponáty?
  Sáhněte si do svědomí, co jste svými peněženkami krmili (z etického hlediska je to prostě smutné).

  Svata pravda. Na co chodit do Technickeho muzea, muzea veteranu, muzea letadel atd atd. Co neni stare nekolik tisic let nestoji za pozornost. Vetsi blbost jsem dlouho neslysel, to vam musim uznat :)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější