Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ach jo, snad už to bude brzy a snad ne až na konci roku. Potřebuju dva, předělávám obývák, tak je tam chci zakomponovat a potřebuju vědět rozměry!

  Jsou tu nějací majitelé hompeodu? Letos v létě jsem ho koupil a zvuk super. Po pár týdnech začal být zvuk takový „mdlý“, bez basů a celkově jiný než na začátku. Reklamoval jsem ho, dostal nový a po zapojení vše OK. Ale stejně jako u toho předchozího se zvuk po pár týdnech změnil a zní jako levný noname reprák. Někdo s podobnou zkušeností?

  Mám 2 kusy v páru, zvuk mega hustej po celou dobu (něco málo přes rok). Jen prostě občas se mi divně chová hlasitost. Soudě, že to nemají ještě pořádně doladěný, jelikož rádio poslouchám přímo přes Music z HomePodu, potom ale třeba filmy jedu z ATV a to někdy si samo od sebe dělá neplechu. Doufám že novejma verzema OS se to na podzim nějak opraví. Rozhodně bych ale neměnil, zvuk z toho není jak z nějakého super 5.1 domácího kina za 50 000, ale ten zvuk z HomePodů je prostě všude, zaplní to celou místnost.

  Dost taky teda záleží čím se to krmí, pokud zvuk z youtube pofidérní kvality, tak to prostě poznat bude.

  Pokud máš na iPhonu nebo macu zapnutý eqalizér, tak to může mít jiný zvuk než přímo HomePod, kterej eqalizér nemá.
  HomePod má dle mého reálné podání, tím chci říct, že není přebasovanej a nevyduní to mozek z palice (pokud si člověk nepustí nějakou pořádnou tucárnu).

Vložte vlastní komentář

celý text