Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    iOvce vždy kvičeli, pištělia děsnĚ bránili pecky a jak jsou špunty k hovnu a nejednou ti a samí vypatlanci převlíkli kabáty a vyzdvihujou špunty. NEbetyčná blbost iBlbů nezná mezí!!!!!!!!!!!!!!!

    Ach jo, Ty musíš mít hrozně smutnej život – Hrozně by mě zajímalo, co má být smyslem těch tvých slovních průjmů tady 🤦🏻‍♂️ Že na to máš čas a energii.

    No jo, je vidět, že jsem špatná iOvečka. Protože jestli budou příští AP špuntová stejně jako Pro, tak budu dost sad. Jsem totiž nějak zapomněl převléknout ten kabát a pořád mi víc vyhovují pecky. (Naprosto subjektivně, prostě mi lépe drží v uších.)

    Dnes jsem si koupil Airpods 2019. Měl jsem do teď první generaci, po 3 letech jsem je totálně vycucl, vydrží max 30 minut. Pak jsem koupil Jabra Elite 75 active, ty byly skvělé, ale strašně mě z nich bolely uši, bohužel každá sluchátka nesednou všem. Těchto mi ale bylo líto, byly opravdu 👌🏼ale za 3 dny jsem je prodal. Pak následovaly Airpods pro, které byly drahé a nijak lepší než moje staré Airpods, navíc horší komfort, takže šly též pryč. Pak jsem koupil Samsung Galaxy buds plus. Ty byly podobné Jabra, jen z nich nebolely uši. Zase ovládaní horší než Jabra a bohužel mě padaly z uší. Ne hned, ale pořád jsem je musel do ucha tlačit a nějak upravovat, až mě to štvalo, takže jsem koupil staré dobré Airpods klasik, tentokrát model 2019, což není nikterak znát. Každopádně i když nemají extra výdrž, ani ovládání na sluchátku, ani ANC, tak jsou tak super! Samozřejmě nemusí každému sedět v uchu. Ale komu sedí, tak prostě top. Jestli Airpods 3 budou vycházet z těchto klasik, třeba s menší hokejkou ala Airpods Pro a třeba s větší výdrží, tak je beru. Ovšem špunt ala Airpods Pro by mě nebavil a zůstanu u klasiky.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější