Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jiří, nebylo by možné začít psát nějakou rubriku na hry podporované s MFi ovladači? Weby jsou plné informací o končícím Fortinte a podobně. Ale nebylo by od věci informovat lidi o podporovaných hrách. Například jako máte články o “7 aplikací a her zdarma nebo se slevou”. Co myslíte?

  Máme něco takového dlouhodobě namyšlené a jen ladíme s kolegou, který by měl vše na starosti, poslední detaily. Věřím, že vše spustíme v horizontu pár dní, maximálně týdnů.

  Jo to by vůbec nebylo zlé. Ve svém okolí mám celkem dost lidí, kteří hrají na iPadu Pro s xbox controllerem. Je to celkem praktické. A je spousta her, kterou App Store neuvádí.

  „Pokud se domněnky majitelů Maců s nevýkonnější grafickou kartou o její chybovosti potvrdí, Apple si bude moci oddychnout. Podobné patálie jsou totiž zpravidla vyřešitelné poměrně jednoduchou cestou skrze softwarový update.“

  Co je toto za blbost? Update SW by pomohol, ak by sa nejednalo o HW problem.

  Osobne to zase vidim na problem s chlazenim. Je to furt dokola, ten pidi chladic s pidi vetrakem neni dimenzovany na uchlazeni CPU a GPU dohromady. Imac by musel mit vyrazne prepracovany chlazeni ala Imac PRO. Nebo pockat na redesignovany Imac s Apple CPU, ktery tolik topit nebude :)
  PS: Ale nakonec si myslim, ze se to vyresi updatem AMD driveru pro grafiku….

  Vyrušia to tak že obmedzia spotrebu GPU po určitej teplote čiže po 30 sekundách záťaže padne výkon o 30% gpu aj CPU a to sa za 2000€ oplatí tak neskutočne kvalitný PC kúpiť!!! Tie ich chladenia to je paródia! Lenovo za 700€ ma lepší výkon ako 2x drahší Apple..

  Hned si to lenovo za 700€ půjdu koupit, když mi pošlete přesný typ se shodnými (nebo lepšími, klidne si za ne priplatim) parametry iMacu.

  Ajeje. On si zas nekdo myslel, ze si koupi mac a bude na nem neco delat. Jasne nepochopeni ze strany zakaznika, ze primarni funkce macu je okrasne tezitko na stul. A specifikace jsou jen na machrovani, max. pusteni sporice. Cokoliv navic a pristroj je nenavratne znicen.

Vložte vlastní komentář

celý text