Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  nikdy to nebude riadny konkurent applu uz len z toho dovodu, ze je to Andorid OS. Nikdy to nebude tak dobre sparovatelne ako IOS vs IOS a opacne. Ja som ich mal, vzdy ked som sa zdialil s hodinkami od mobilu, (iphone X) tak som musel hodinky na novo restartovat a znova sparovat. Cisty blud…

  Zajímavé, já je měl taky a fungovaly naprosto bezproblémově. Co mě ale odradilo, je na rozdíl od AW to, že se s nimi nedá zatím platit. Škoda, že tam není alespoň Google pay.
  Jinak bych řekl, že hodinky jako takové jsou stejně podprůměrné, jako AW (5). Výdrž sotva den a něco. Až to vydrží to co fitbit versa 2 nebo 3 (6 dní na jedno nabití!), který navíc umí to a samé co AW, možná se k AW vrátím zpět. Do té doby pro mě fitbit jasná volba a výherce.

  AW jsem dlouho odmital, prave kvuli baterky.. ale zatim mi nedosla :) proste kdyz dojdu domu, sundam z ruky a polozim je na nabijecku..

  Apple Tom – radšej sa pozri čo je zaseknuté v Tebe. Tizen v hodinkách rozhodne zasekaný nie je. Z Teba musia mať na Apple fórach radosť.

  Hlavne si to nekupujte k iphonu! Ty problemy s konektivitou jsou známý a pokud neverite, neptejte se prodejce, zeptejte se v servisu, jestli vam to doporuci :-)
  Navic to nema pouzitelny pay sluzby, na Samsung Pay v evrope sere Bílej Tesák.

  Pane Filipe, co takhle založit rubriku her, které jsou plně kompatibilní s  s MFi ovladačem. To by vůbec nebylo zlé a čtenáře by to mělo ;)

  Pokud si do hodinek kromě hudby chci nahrát ještě jazykové kurzy a audioknihy s tím, že si budu při sportu pouštět, na co mám náladu, pak uložiště AW5 je k ničemu, jelikož z těch 32 GB mi Apple umožní na mp3 využít necelých 8 GB. Pokud někdo ví, jak toto omezení obejít, radu přivítám. (s ohledem na rychlost synchronizace bohužel nestíhám nahrát si přislušné soubory před sportem)

  Ja ani nevim, ze to tam vubec jde takhle nahrat. Prijde mi ti zbytecny, kdyz mame sluzby jako Spotify, Apple Music, youtube..

  Bohužel, v lese mi jsou služby jako spotify, apple music, youtube k ničemu, pokud s sebou nechci tahat mobil, což je přesně důvod, proč jsem si AW pořídil.

  Tak alespon ma konecne Apple zas co kopirovat.

  Víc tupý komentář jste fakt už nemohl napsat. Proč by Apple kopíroval kulatý design hodinek, to tupé a zvláštní ovládání lunetou, mizernou konektivitu s iPhonem nebo to čtyřikrát menší úložiště ? Apple nekopíruje a kdyby chtěl, tak zde není co kopírovat protože drtivou většinu funkcí těhle hodinek už Apple Watch mají a to ještě nejsou představeny Series 6

  Zvláštne a tupé ovládanie lunetou? Vieš, že takto tie hodinky ovládať vôbec nemusíš? Čo príspevok, to perla.

  Ovládání Lunetou je jedna možnost ovládání a je to asi to nejzvláštnější ovládání co mohli použít a Peter: mluvíte do zrcadla
  a Android ovce zde žádám už po několikáté slušně: prosím pokud nejste fanoušky Applu a ani vás Apple nezajímá tak prosím běžte na Android fórum. Děkuji

  Co to je za koninu, pokud nejste fanoušky applu? Proč by měl být někdo fanoušek firmy aby o ní mohl psát? Vždyť to jsou jenom věci, za pár let budou dobrý leda tak do popelnice.Hodinky mají být kulatý a otočná luneta co mají geary je skvělá. A to mám na ruce apple watch.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.