Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Appstore je způsob, jak vývojáři můžou prezentovat spoustu obsahu zákazníkům, kterým nevadí si za obsah připlatit. Pravidla byla předem dána a Epic za své zisky vděčí i Applu, protože na Applu vydělával dost. Když chce někdo moc, nemá nic. Stejně za Fornite utrácí peníze jen rozmazlená děcka, takže nakonec vše dobře dopadlo.

  Epic za své zisky nevděčí Applu, naopak jak Apple, tak Google vděčí za své zisky Epicu a popularitě jeho hry. Jsou to jednoduché počty. Apple chce z každé prodané hry 30 procent a stejně jako Google využívá toho, hráči nemají jinou možnost než si to stáhnout přes obchod s apklikacemi Google anebo Apple. To, ale nebyl hlavní problém. Problém byl, že Applu a Google utíkaly zisky z prodeje přímo ve hře na kterých se také chtěly podílet

  Kolik mobilu, tabletu epic prodava ? Jaky ma marze cinsky komunisticky vlastnik epicu ?

  „a stejně jako Google využívá toho, hráči nemají jinou možnost než si to stáhnout přes obchod s apklikacemi Google“ Martine, jsem moc rád, že u jablečných panuje toto přesvědčení. Docela se děsím toho, že by někdo zjistil, že i bez Google Play jde do mobilu instalovat aplikace :-D :-D :-D a že si zákazník se svým telefonem může dělat co chce. No fuuuuj.

  Prečo by mal Apple, alebo akákoľvek iná spoločnosť, podporovať niekoho, kto ťaží z jeho platformy, ale o zisk sa už deliť nechce!? Je to ale podobné ako bezplatné aplikácie, v ktorých si je možné zakúpiť alebo predplatiť magazíny. Apple mal dobrú myšlienku na Kiosk, ktorú nedokázal dotiahnuť do konca.

  není to spíš naopak? :-D :-D :-D tady těží akorát Apple. Kdyby Apple neexistoval, prodají stejně.

  a kde by to prodavali kdyby nebyl Apple? Pokud vím tak každá appka a hra potřebuje prostředí (operační system) na kterem bezi. vymejslite nesmysli, iOs bez penez nebude existovat a bez jeho existence nebude fungovat ani zadna apka a hra. Je to symbiotycky vztah ktery chce Epic narusit. Je to jako by jste se chteli potapet ale nechcete zaplatit za kyslikovou bombu, kterou musi nekdo vyrobit a naplnit.

  Nevymýšlím nesmysli ani nesmysly. „a kde by to prodavali kdyby nebyl Apple?“ – že by na dalších platformách? Nebo by při neexistenci Applu část lidí vůbec nepoužívala mobilní zařízení? :-D :-D :-D

  Ty vase argumenty jsou k smichu, je to jednoduchy pokud se nelibi Epicu chovani provozatelu systemu na kterym bezi jeho hra, muze si vytvorit vlastni operacni system vlastni HW a muze prodavat se 100% ziskem. kazdymu prece musi bejt jasny ze tech 70% co ma z applu jsou stejne miliardy tak at si za ne vybuduje vlastni ekosystem kdyz mu to je malo

  Epic sa s prosikom vrati, hned ako v tabulkach vyskoci pokles zisku oproti predchadzajucemu obdobiu. Manazerska tabulka je mocna zbran, aj proti vlastnemu egu.

  Kecy ! Kdo to bude chtít hrát, najde si jinou cestu. Apple přijde o provize, toho to bude bolet víc.

  Nebude. Zabavni prumysl ze silne presaturovany. Hraci si najdou jinou hru nez sezoni epic srajdu.

  Co to meleš ? Je spousta možnosti, jak může Epic distribuovat Fortnite. Apple k tomu rozhodně nepotřebuje.

  A ty si snad myslíš že Apple potřebuje Epic? Apple fungoval davno pred Epic a bude fungovat davno po nem.
  Zastanci Epicu, jen nadavaj na apple ze chce 30% ale určitě kdyby vlastnily system na kterym bezi Fortnite tak by to delali zadara.
  Ježisi nejřív použijte mozek než něco vyblijete.

Vložte vlastní komentář

celý text