Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Jojo měl jsem pravdu. Že članek že Apple by implementoval 120hz ale nešlo by to využít by  neudělal, chápu že spelukací je tisíce ale rozhodně mě bylo jasné že 120hz pro ně nebude tak velký problém jak se zdál. Přivedou 120hz a bude to pokochání pro oči pokud opravdu iOS14 vysviští na největší plynulost. Hezký den 😄

  Notch větší než Macocha, tak to je FUCKt hnus! Apple bude spát, dalších 100 let, než od Androidu zkopíruje umístění kamery a senzorů pod displej a odporný notch zmizí. Ach ten zaostalý předpotopní Apple, vše jen tupě kopíruje z Androidu a ještě k tomu nekvalitně a prasácky!

  Pamatuji si ty dlouhé proslovy a články, kde Apple říkal, jak je design a jeho čistota důležitá, v podstatě to nejdůležitější.. Jaký vliv to má na používání a zážitek. A místo toho vidím brutální nádor. To je lepší než Monty Python… Kdo si v poslední době zkusil čistý displej ví, o čem píšu.

  Tak někdo také možná vidí brutální nádor, když se podívá na Vás, kdo ví, každopádně zpět k věci – raději „velký“ notch, který ničemu nijak nevadí spolu s FaceID, než telefon bez notche, kde je pouze méně pohodlný otisk, navíc pod obrazovkou a funknční podle toho, jak se mu zrovna chce :)

  Skutečně kloudná reakce, která nic nemění na tom, že pohodlnost FaceID v kombinaci s bezpečím rozhodně stojí za výřez, který vlastně vůbec nemůže normálnímu člověku překážet v práci a při zhasnutém displayi je to stejná černá placka, jako všechny ostatní…

  A při zapnutém displeji to prostě ruší. Až to za rok nebo spíš pět let odstraní, tak si od tebe přečteme, jak už bylo na čase, a jak je to lepší.. :-D

  Za prvé jsem nikde nenapsal, že by nebylo lepší, pokud by bylo možné mít Face ID pod displejem. Psal jsem, že notch ničemu nevadí, ponevadž v této části obrazovky se stejně většinou prd děje (ne, nedívám se na takto malých zobrazovačích na filmy atd., na to mám jiná zažízení) a pokud k tomu připočtu již zmíněné důvody jeho přítomnosti, tak není dle mého co řešit.

  Na druhou stranu větu „A při zapnutém displeji to prostě ruší.“ už beru jako zcela normální subjektivní názor a nehodlám Vám ho nijak brát, od toho jsme každý nějaký, jinak by to byla nuda… Na druhou stranu úvodní komentář byl dle mého ucela zbytečný, protože notch přeci není celý telefon (a rozhodně bych neřekl, že určuje celkový design nebo zmíněnou čistotu) a zároveň o něm ani primárně není tento článek.

  A poznámka o roce nebo pěti, až jej odstraní? :) No ano, možná to bude spíše těch pět. Ono přeci jen radši notch, než všelijaké průstřely nebo „super“ kamerky pod obrazovkou, které mají fakt „exkluzivní“ kvalitku, že? A pokud nyni neumíme schovat blbej foťák, tak s FaceID to hold ještě chvíli potrvá, ale na to si já rád počkám.

  Notch je hnus, vadí každému s kým jsem se o tom bavil. Vadí to při používání her, některých aplikací, serfování. Lepší průstřel a touchID pod displejem, které ostatně u Androida funguje skvěle již roky. Akorát tupé iOvce masturbujou každý den nad notchem a plácají se po zádech, jak je ten notch fajn. Až zmizí, hned „převlečou kabát“ a budou tvrdit, že konečně ten hnus zmizel a jak Apple způsobil revoluci…. achjo, opožděné iOvce
  Jinak používám iPhone 11 Pro, takže opravdu nejsem fans androidu, jak by si třeba zakomplexovaný Karel a jemu podobní mysleli.
  Jen mě ten notch prostě štve a u telefonu přes 30 tisíc nemá prostě už co dělat. Face ID je sice fajn, ale funguje jen z určitého úhlu a pozice, jinak ne, to už je lepší touchID, jen přiložím prst a je to.

Vložte vlastní komentář

celý text