Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Nakoľko RCS neprinášajú voči imessage nič mové, určite nebudú pre Apple prioritou aby to pridal do iOS

  Trošku problém je, že imessage funguje jen na Apple. A já nevím jak vy, ale já sem tam pošlu nebo přijmu zprávu i od někoho, kdo jabko nemá. A pokud mají RCS v budoucnu plně nahradit SMS, tak jsou řeči, že to oproti imessage nepřináší nic nového a podobně trošku mimo mísu. Nebo vám chodí třeba z pošty, banky, eshopů a spol místo SMS imessage?

  Taky by mě zajímalo jak je to s RCS a šifrováním. Je pravda že applu do toho taky nevidíme, ale tomu aspoň za mě s tím šifrováním zpráv věřím. U RCS to bude společnost od společnosti hádám, nebo ne?

  Adam: i běžné sms stejně jako hovory jsou kódované. Samozřejmě nijak extrémně. Dá se čekat, že u RSC to bude též dáno nějakým standardem, protože kdyby to bylo společnost od společnosti, tak by nemuselo jít poslat zprávu třeba z O2 na T-mobile a do zahraničí už vůbec ne.

  imesage fajn ale cca polovica mojich kontaktov má android tak u mňa primárne whatsapp teraz ked je aplikácia v app store aj na macos tak super

  Tady je ale řeč o hlavním standardu pro textovou komunikaci, který se bude v budoucnu používat a ne o messengerech třetích stran, které můžou zaniknout v okamžiku, kdy zanikne firma, která je provozuje.

  Blbost, na SK to podporuju velki operatori (Telekom, Orange, O2) uz rok, viac to nefunguje ako funguje.. spolahlivost mizerna, o roamingu ani nehovorim.. vyhoda SMS je spolahlivost a 100% funkcnost na kazdom telefone (aj 20 rocnom)!

  Ale ked potrebujete mat take nafuknute titulky clankov ako bulvar..

  Tak mě to na honoru P10 lite maká, jen to oznámení od vodafonu přišlo až když sem si aktivoval službu chat v nastavení zpráv. Z wifi připojení se to odešle vždy a z mobilních dat to ještě trochu habruje. Vyřeším to tak že vypnu a znova zapnu data

Vložte vlastní komentář

celý text