Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Nevím, nemám, ale není to na telefonu zbytečné? Neřeknu např. na iPadu kde lze dělat nějakou produktivní práci, ale na telefonu kde se hlavně rolují zprávy, maily, atpd. mi to přijde s ohledem na baterii zbytečné.

    Obecne dle meho hrozne kravina na tak malem displeji resit obnovovaci frekvenci.. Treba mne tu nekteri vyvedou z omylu a ukazou na prikladu, jak moc to bude dulezita feature :-)

    Raději 60 hz s lepší baterkou než se vlastně vrátit na vydrž iPhonů xs se 120 hz. Jde to na úkor výbavy, ale konečně mame v iphonech slušně baterie(11 pro).

    Řekl bych že už i XR měl (popřípadě má) slušnou baterii.. 🙂 A osobně nevidím ve 120 nějakou velkou výhodu.. Určitě mi někdo bude nadávat ale na mobilu.. K čemu, fakt radši delší výdrž na baterii.. Popřípadě kdo a na co by to OPRAVDU využil..?

    60hz monitory sa pouzivali dlhe roky a nadalej aj pouzivaju a nikomu to nevadi ak zrovna nie si nejaky profesional ktory potrebuje k vykonu svojej prace co najlepsiu moznu techniku. Nie je to nejaky krkolomny prelom ktory by iphone potreboval kedze vacsina ludom je aj tak jedno aku zobrazovaciu jednotku dostanu.

Vložte vlastní komentář

celý text