Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dyť v tom popisu je jasně napsaný, že bude mít na starosti práci s B2B partnerty v rámci Resellerů. Omg.

  S touto pracovní náplní bych si nebyl tak jistý. Respektive ano, píše se tam to, co píšete, ale z kontextu se nezdá, že se jedná o hlavní message. To, co jste vypíchl, je spíš z „obecné“ omáčky týkající se tak nějak celé filozifie Applu. Alespoň tak to tedy vnímáme v redakci.

  Jasně, je to matoucí a dost slovíčkaření. Každopádně, Apple Shop leader bude spíš někdo kdo se stará o lidi atd., v rámci těch koutků co má Alza a třeba Datart. :)

  A víte, že Apple Shop už v ČR je v Holešovické Alze? Udělejte si nejdříve domácí úkol, než budete psát nesmyslné hoaxy. Apple Shop a Apple Store jsou naprosto odlišné termíny a nic z toho inzerátu nenapovídá, že by měl Apple plány otevírat Apple Store v ČR. Příkladem Vám může být Vídeň, kde Apple naprosto transparentně vypisoval pozice pro Apple Store zaměstnance při sestavování týmu před otevřením obchodu (očekvával bych, že jako novinář si toto zjistíte).

  Stejně jak Apple „veřejně“ otevíral x Apple Storů, jich y chystal v naprosté tajnosti prakticky až do jejich otevření. Ano, jednalo se o Apple Story převážně v Asii, ale to nemění nic na tom, že stejnou taktiku mohl nyní zvolit i tady.

  To sú len vaše mokré sny. Nakolko má Apple svoje kamenné obchody vo Viedni-čiže ragion Maďarsko, Slovensko časť Čiech/Moravy má vykrytú, následne blízko Prahy a Čiech sever Drážďany ak sa nemýlim, nevidím dôvod prečo by mal pre taký malý trh ako je náš a váš budovať nejaký velký kamenný AppleStore v najbližšej dobe. Na Slovensku aj v Čechách dobre fungujú predajne iStores a iné Resselers ktoré sú v dizajne Apple predajní takže to plne postačuje.

  Pokud se podívám na nadpis pracovní pozice, tak se hledá Shop Leader, což je docela podstatná informace!
  Obchod Applu má jediný a oficiální název a to je Apple Store. Takže logicky, když se podívám na ostatní vypsané inzeráty na země, kde už store mají, tak hledají Store Leader…..
  To je ta pozice, kterou tady chceme vidět!

Vložte vlastní komentář

celý text