Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já nedám dopustit na softwarovou klávesnici od BlackBerry. Píše se na ni úžasně rychle díky inteligentnímu napovídání slov, která se objevují nad určitými písmeny po zadání i jediného znaku. Tahem nahoru od daného písmena se celé slovo vloží a není potřeba při psaní věty vyťukat ani jedno celé slovo. Člověk si vystačí jen se swipy. Při překlepu zas stačí swipenout zprava doleva a smaže se tolik slov, kolika prsty bylo přejeto po displeji.
  Tato klávesnice je podle mě naprosto bezkonkurenční. Po přechodu z BB OS10 na iOS dosti strádám. Škoda že není i pro iPhone, když už je pro Android. :-(
  Zkusil jsem spoustu klávesnic, nejblíže k ní má snad jen klávesnice Flexy, ale zvykám si na nativní od Applu.

  Moje slova, nejlepší sof. klávesnice, ještě jedna věc tam byla super, když se napsala čárka, tak to hodilo automaticky mezeru :D. Flexy je podobná, ale prostě to není ono.

  Na Androidu jsem roky používal SwiftKey ale přijde mi na iOS nějaká jiná, nějak mi to nesedlo a teď mám Gboard, sice mám nějaké problémy s plným přístupem, ale ten nakonec naštěstí nijak nepotřebuji

  Na tejto stránke som natrafil na recenziu klávesnice s názvom TypeWise. Má iné rozloženie aj inú filozofiu, takže som si chvíľu zvykal, ale je to oveľa lepšie. Neviem si predstaviť nič iné. Oficiálne klávesnice neumožňujú písať nárečím, čo človeka v konečnom dôsledku zdržuje. Rovnako klávesnica lepšie vyhovuje dotykovým telefónom.

  Poradi mi nekdo ja na iphonu 11 nastavit klavesnici gboard. Pri vyberu klavesnice ji nemam, v nastaveni aplikaci gboard nemam moznost zapnuti. Ani na klavesnici nemam zemekouli. Tak uz nevim

  Musíš ji stáhnout z obchodu/zadara/.Pak ji nastavíš v klavesnice, pak zmáčkneš Zeměkoulli, dole na klávesnici a tam ťukneš na Gboard.Hotovo

  Ahoj všichni,
  Já preferuji SwiftKey, protože originální klávesnice mne prostě nedokázala přesvědčit že ví co chci napsat ještě než začnu psát. Kdežto SwiftKey již za dlouhá léta co ji používám zná mě fráze a „pomáhá“ mi.

  Ale jedná věc mne trápí… Někdy se stane, že iphone probudím, automaticky vyjede klávesnice, ale originální. Pak musím znovu podržet krajní tlačítko, říct že chci SwiftKey a přepne se. Máte s tímto obdobný problém? Řešili jste jej nějak? Popřípadě vyřešili?
  Rovněž se stává, že pro přihlášení např. do bankovnictví na mne vyskočí originální klávesnice, asi z důvodu bezpečnosti, lze to rovněž nějakým způsobem změnit?

  Díky moc za odpověď kolegové 🙂

  Řešení je zcela jednoduché, stačí v nastavení telefonu originál jablečnou klávesnici zcela vymazat. Mám v telefonu pouze Swift a emotikony.

  Takže nastavení – obecné – klávesnice – upravit a vymazat položku česká.
  Jde samozřejmě opět kdykoliv znovu přidat

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější