Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  neviem naco sa Epic Games serie tak nech to vydavaju len na Android a Windows, ved su to velke platformy urcite im tu bude stacit… alebo zeby nie ?

  Nechapem to. Su proste dane pravidla a niekto si ide postaviť hlavu? Smiešne ako sa stavia k tomu stavia.

  To bude zavirovanejch Lagdroidů, když teď děcka tahaj instalační APKčka kdoví odkud… Tohle vyděračství nikam nevede, ani Google jim na tu hru nepřistoupí. No a že se zrovna Mrkvosoftu nelíbí provize z prodeje, tak to je ten největší vtip dne 🤣

  Epic si jen o sobě myslí. nevím jak to bylo v Rockstar Games ale určitě nebyly nadšení když se rozdávalo Gta V zadara, prostě si Unreal Tournamentně dělají co chtějí, škoda že teď nebudu hrát fortnite jen aby si nemysleli že jsem na jejich straně.

  Ještě by mohlo letemsvětem přihodit něco o wordpressu, jak je apple nutil dodělat platební systém aby mohli kasírovat 30%, jinak že jim nepustí ani normální update. I když Svetru Párovi by dávalo určitě smysl i tohle.

  Nepochopil jsi, co tím chci říci. Nic není neměnné. I zákony se mění v čase. Aby bylo jasné, Fortnite nehraji a nestraním ani Apple ani Epicu. Způsob, jakým to bylo provedeno je sviňský. Na druhou stranu, pokud Apple poskytuje výjimky, je to taky sviňské a nedivím se Epicu, že se cuká, evidentně když jednání o výjimce smetl Apple ze stolu. Ono stejně nikdo z nás nevidí úplně do podstaty věci se vším všudy, takže je to pro všechny jenom dojmologie. A pokud dojde na soud, stejně z něj žádná pravda nevzejde, bude z toho jen vítězství lépe placených právníků. I když se tváří, že tomu tak není, tak se obě strany potřebují navzájem a musí to skončit nějakým win-win řešením.

Vložte vlastní komentář

celý text