Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  To jsou naprosto v pohodě ceny, těším se na 6,7” verzi, tentokrát asi sáhnu “jen” po 256GB verzi, 512 je už opravdu hodně, pokud člověk netočí videa.

  Citujem z článku : „Nejvyšší varianty by tedy měly ve výsledku slušně zlevnit, což by bylo poměrně příjemné. Ze strany Applu by se nicméně jednalo o vcelku logický krok, kterým by podpořil prodeje nejdražších iPhonů v nelehké koronavirové době. “ Dovolím si nesúhlasiť s tým, že covid situácia by mohla byť dôvodom na zlacnenie. Koho to finančne zasiahlo, bude zrejme kupovať základný model 12, SE alebo o novom iPhone tento rok ani nebude uvažovať. Myslím si, že pre ľudí, ktorí budú kupovať iPhone 12 Pro predstavuje cenový rozdiel jednu večeru s priateľkou, a teda to ani nepostrehnú. Logickejšie by bolo z môjho pohľadu zlacnieť base modely.

  Já už hlavně potřebuju, aby šla ta 12ka Pro koupit! Už mám aktuální telefon špinavý a odřený, tak už chci vyměnit za nový!

  Vsadím se, že ceny budou úplně stejné, jako minule, nebo jen o trošku levnější.
  za 5,4 by to bylo si myslím kolem cca 20K – 21K
  6,1 PRO pak kolem cca 28K – 30K
  k tomu si připočtěte ještě nabíječku za 2200, nebo 5700Kč!
  Takže letošní iPhony vyjdou SAKRA DRAZE!
  Ale zas, můžete si koupit levnou nabíječku od rákosníků za pár stovek a to se vyplatí :-D

  letošní iPhony budou docela velký fail:
  – displej 120hz sice bude, ale navždy vypnuté
  – displej nebude micro LED
  – slabá nekvalitní baterie (Apple holt škudlí kde se dá)
  – opět málo RAMky (skoro kdejaký android za 5K má už 8GB RAM)
  – opět s notchem (hrůza, 1000x lepší průstřel, který při používání ani nevnímáte)
  – bez nabíječky

  jediné pro je, že se Apple konečně vzpamatoval a dá do základů 128GB, místo směšných 64GB, ale to kdo ví jestli…
  Letošní iPhone docela velké zklamání

  Snad se u iPhone konečně někdy dočkáme pokroku:
  – displej micro LED se 120hz
  – vyšší kapacitu a kvalitu baterie
  – 6-8GB RAM
  – bez notche, vše schované pod displejem, jak to už má Android (sice jen jeden výrobce, ale jde to!)

  nabíječku si můžou strčit do análu, koupim si klidně svou

  BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ BÉÉÉÉÉ

  Ony nějaké masově vyráběné telefony mají microled?
  120hz argument beru, taktéž je to pro mě zklamání.
  Nekvalitní baterie? Prosil bych nějaký zdroj pro ověření tohoto faktu.
  Nejsem si jist, že někdo z konkurence má face id kompletni modul pod displejem, pokud vim tak vivo má pouze front face kamerku pod displejem, která při testu moc nezazářila. Nějaký důvod, proč ji nemají velké značky implementovanou nejspíš bude.
  Iphone 12 pro bude mít 6gb ram, nechápu tedy komentář.

  Zní to jako další ublížený androidí troll

  Vždyť to tady na LSA psali nedávno, že bude Apple šetřit na baterii, to zas bude asi fail z bateriema u nových ohryzků 😂

  Základní model mohl mít alespoň 6 a PRO 8GB RAM, takhle ten iShit nezvládne multitasking NIKDY!!!! Narozdíl od Androidu musím u iShitu vypínat nuceně aplikace, aby se s tím dalo pracovat a co nevypnu, tak když se přepnu zpět, stejně ten iShit načítá vše znova. Nedostat ho v práci zadara, tak ten ishit 11 PRO seknu do koše. Zlatý osobní Samsung S20! Zadupe iShit do země, vlastnĚ nezadupe, protože mu nešahá ani po kůži u chodidel!

  ty jsi taky picus zejo vsechno nepodlozeny, informace prehnany nebo i nepravdivy, iphone tenhle rok budou hodně dobrý, hlavně ten základni model, konečně kompaktni telefon s vykonem pres samsungove vlajky, baterie-> velikost, ram uplne dostatecna kvuli faktu ze je to ios a ne android, fuck off

  Až na to že iPhone vyrábí Foxconn což jsou Číňani. Je tam i psáno made in China a pod tím Designed by Apple California. Mám Apple zařízení tak to vím. Těšil jsem se na iPhone 12 ale dle recenzí respektive prozatím úniků začínám být zklamaný. Dále je zajímavé kolik lidí migrují z iPhonu na android jen kvůli Fortnite 😂😂😂

  Hrát Fortnite nebo jakoukoliv FPS na mobilu je pouze pro masochisty.

  FPS můžeš úplně v klidu hrát na smartphonu, stačí připojit BT myš a klávesnici, OH WAIT, iPhone, respektive iOS BT myš a asi ani klávesnici neumí 😂😂😂 To akorát Android odjakživa myš i klávesnici umí, protože je to opravdový OS, narozdíl od parodie na OS jménem iOS která je ve skutečnosti jen tupý Firmware s pár úpravama!

  Fortnait chujovina pro 7 leté děti. Zahraj si Cyber hunter a podobné hry. Je jich plno. FN ti chybět nebude.

  Cyber hunter je stejná stupidní blbost jako všechny tyhle hry. Nechápu, jak někoho může bavit, běhat po mapě a střílet po ostatních. Není nad singleplayer, kde je alespoň nějaký příběh a procházíte v podstatě různorodými světy. Ale to je pro dnešní generaci asi moc na přemýšlení, tak jim stačí jen tupé hry, kde střílí jeden po druhým….

Vložte vlastní komentář

celý text