Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Priznam se, ze jsem priznivcem Synology a rad bych si precetl recenzi o jejich NASu. Ty se ale temer vubec neobjevuji.
  Redakce, Synology vam neposkytuje nic na recenzi, nebo jste naopak priznivci QNAPu ?
  Ty jsou tu docela časté

  Asi je to přístup každého výrobce, na krátkou dobu jsem tady zaregistroval, že tu Synology bylo, ale asi se už na to vyprdli. Ale že QNAP má zájem, za to jsem rád, protože jsem si jejich produkty oblíbil a snažím se jejich produkty nabízet známým a v práci :-) Mají velkou nabídku, takže když se tady objeví nějaká zpráva či recenze, tak se vždycky těším.

  Já bych potřeboval aby mi někdo řekl, jestli synology nebo Qnap pro Apple ekosystém a Samsung Tizen TV.

  Jde mi o přehrávání filmu v max kvalitě (4K HDR cca 50Gb) přes PLEX.

  Kdyby měl někdo nějaký rady budu rad..

  Je to docela jedno. Synology má řekl bych uživatelsky přívětivější prostředí. Mám Synology a 4K HDR bez problému přehrávám přímo pomocí DLNA, nebo přes MMC s Kodi. Samozřejmě propojení kabelem, wifi takové datové toky nestíhá, trhá to.

  ja s QNAP pracujem vo firmach cca 8 rokov. Ako admin ich nasadzujem od malych 2bay pre male firmicky az po 8diskove rackove systemy. Za tie roky som nemal jediny problem, ani na macoch. Pouzivane na zalohovanie, vmware disky a zdielane sietove disky roznymi opravneniami. Par padov systemu som uz riesil, ale nikdy nebol problem v qnap, vzdy bud v napajani alebo v ludoch, ktori si mysleli ze to mozu vypinat ako cirkularku. Problem so supportom nebol, komunikacia bola cez skype a velmi ustretova, dokonca na zariadeni ktore bolo 3 roky pozaruke. Synology som nasadzoval 2x, ale nejako to bolo proti mojej srsti, stale bolo trena nieco riesit, menit a neslo to tak ako som bol zvyknuty z qnap.

  Tiež podobne skúsenosti ale s Synology. Čiže pokial sa človek rozhoduje medzi Synology alebo QNAP, chybu neurobí.

  Za to WD Nas asustor a iný bazmek neodporúčam

Vložte vlastní komentář

celý text