Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mohli by ste prosím napísať konkrétne čo znamenajú NORMALNE batériové články a JEDNODUCHSIE batériové články, jedna sa o kvalitu alebo o štruktúru?

  Zajímavé, že ostatní výrobci s 5g telefony se vejdou ceny cca 9000 a Apple s minimálně 2x vyšší cenou musí škudlit. Ušetří už snad na chybějící bateri, nebo je fakt už tak nenazrany ze chce šetřit i na baterii? To jsem na to zvědavý aby nám pak baterie vydržela alespoň ty 2 roky, než budeme muset za dráhy peníz měnit bateri.

  Šetriť na batérii je šetrenie na dosť nesprávnom mieste.. čo tak si ubrať s tej 70% marže?

  Jestli má Apple marži 70%, tak já jsem Fantomas.

  Když mi můžou telefon jako promotérovi dát s 50% slevou a jestě mě uklidnit, že to není za nákupní cenu? Ta 50% tam bude určo. IPHONE 11 pro za 15 000,- jsem měl jen co vyšel a prodejka byla za 29 990,-.
  Takže něco na tom bude.

  Koukám, že jste v Apple nikdy nedělal. Kdyby ano, věděl by jste, že Apple vyplácí marže zpětně, podle toho kolik daná firma prodá kusů/období/koncový zákazník aktivuje. To znamená, že marže pro obchodníka je klidně i 50%. Ale i tak výrobní náklad na jeden iPhone X je nějakých 7 400,- včetně DPH. Nové modely už nevím, neb teď už nám ceny neříkají.

  Ďakujem všetkým vymletým sprostým ovcam ktoré všetko tolerujú Applu. Kvôli vám tupcom nakoniec skončím u Androidu. Načo bateria, veď iP vydrží najdlhšie oproti konckurencii že? Nabíjačka nebude súčasťou balenia? Nevadí, dokúpim si… kreténi… A vy sprosté ovce ešte tomu budete na Keynote tlieskať. Ale tak hlavne nech sú nové emoji. Aj v Applu sa musia na vás iSheep smiať… Som iOS user ale odtiaľ potiaľ…

  Rakan hloupý není …řekl poravde a uprime jeho názor,což je v pořádku a ma pravdu! A to ze někteří z Vás si nechtějí připustit, ze by Apple opravdu mohl být takový je Vás problém a ti co se snaží být obezřetní jsou hned hloupý,vykradeni,pitomci atd atd…za me Rakan palec nahoru 😉

  Souhlas.
  Pryc jsou casy, kdy se HW a SW delal pro uzivatelsky zazitek a kazdy rok jsme byli v uzasu a cekali fronty na kazde zarizeni od Applu. Hodne lidi prijalo roli ovce a prijmou uplne vsechno, vzdyt je to skvely….a z kazdorocni keynote se stala prava americka saskarna.
  Apple by potreboval 3x klystyr a profackovat.

  Lidi jsou upni blbci že platijou za Apple.. jen zkouší jak moc jsou lidé ochotni platit za telefon…za 30tisic mám vybaveny dětský pokojik.nebojte dočkáte se ještě větších cen a Apple nejlépe z papíru aby náklady nestály vůbec nic.

Vložte vlastní komentář

celý text