Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takže místo bezdrátu nebo alespoň USB-C, budeme mít další proprietární konektor „Designed by Apple in California“? To je přeci bééééjičná zpráva… nebo spíš nelezte tolik na to sluníčko inženýři.
  To raději nechte Lightning a pak zcela bezdrát, než další „inovace“.
  Už to nemám kam dávat v šuplíku a myslím, že evropská kokomise vás také nebude milovat :-)

  Jedna se o spekulaci. Stačí si připomenout jaké spekulace zde vycházely v minulosti – napr o iMacu s novým designem 😂🤣
  Divím se ze to vůbec čtu.

  iMac s novým dizajnom a Apple procesorom je už na ceste a myslím si, že 23 príde ešte tento rok. Koniec koncov – 21″ nebola upgradovaná, určite nie bez dôvodu :) .

  Tak samozrejme ze novy design dorazí. Urcite nebude apple současný design vyrábět donekonečna. V te spekulaci se ovšem uvádělo, ze měly být představeny v červnu.

  2 Mirek77:
  Jo, spekulace, průsaky od insiderů a divoké sny designérů už také rovnou mažu z RSS. Takže většinu :-D

  Já jsem stará škola, pamatuji si před 15-20 lety MujMac, ten byl také špička bez konkurence a pak začal jít do kopru, když spekulace, zprávičky a „přehršle“ novinek převážně od Krále Vlastimila začaly převažovat nad články založenými na nějakých faktech nebo technických informacích. Hlavní bylo vyplodit denně článek, stůj co stůj. A koukněte kde je MujMac dnes, hrobeček.

  Konektor
  Podle urovne komentare lze poznat nizsi IQ. Odhaduji tedy ze jsi majitelem Androidu. Nevim co se teda rozcilujes nad tim co bude nebo nebude mit Apple

  145 s ofiko testem, proti mně jsi lidoop :-D

  Mám ios i android, Macy i widle, Apple jsem používal když jsi ještě tahal kačera a Steve byl v Nextu. Nejsem totiž fanatik jako ty, který hyka radosti když mu někdo dá bílej konektor :-)

  1000x raději proprietarní Magsafe než USB-C nebo cokoliv jiného. Magsafe byl skvělá a pohodlná věc a jeho zrušení z Macbooků totální blbost.

Vložte vlastní komentář

celý text