Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak nevim, prostě otevru aplikaci kontakty a pridam dalsi. Jednoduche.. v nastaveni v kontaktech tuto moznost nemam, mam ji pod hesla a učty…, stejne jsem si zadal ale v v nastaveni .. jmeno.. icloud, tam jsem povolil do icloudu kontakty.. ip 11 max

  Ano, kontakty jednoduše přidáte, jde však ale o to, kam se tyto nové kontakty uloží. Kolonku v nastavení nemáte dost možná kvůli tomu, že nejste přihlášen k jinému účtu a tudíž není z čeho vybírat.

  Článek jsem si sice přečetl, ale hned v úvodu jsem se od srdce zasmál. Dovolím si polemizovat s autorem, že na iP vlastně ani není potřeba žádný jiný účet, než AID. Základní iC účet mi nabízí směšných 5 GB místa, Google nabízí 15, stejně jako další služby. A argument, že když se na novém iP nepřihlásím ke svému G-účtu, tak kontakty nemám je tak pro prvňáčky. Takové levné a směšné argumenty by si snad dospělý člověk mohl odpustit, aby se mu nesmáli, ne?

  Já žádný jiný účet nepotřebuji, na iCloudu si platím 2 TB a Google prostě a jednoduše nevyužívám, protože nemám důvod. Záleží na preferencích každého uživatele. iCloud používám proto, jelikož jej aktivně používám i na Macu a na dalších zařízeních. Když využívám produkty od Applu, tak využívám také iCloud.

  Nevím, co je špatné na tom, že jsem tuhle informaci zmínil. Náš magazín čtou i naprostí začátečníci, nikoliv jen profesionální uživatelé, mezi které patříte i vy.

  Pane kolego, to, že nepotřebujete jiný účet vy je vaše osobní preference. Ale vzhledem k tomu, že vy sám píšete, že „Náš magazín čtou i naprostí začátečníci, nikoliv jen profesionální uživatelé“ a radíte i jim, zavání toto vaše tvrzení nikoliv dobrou radou pro všechny, ale Apple slepotou. Co takhle vzít v potaz situaci, že někdo chce od ekosystému Apple odejít? Nehodilo by se spíš mít zazálohované kontakty na jiném účtu?
  Cítíte ten rozdíl a také trochu té arogance ve vaší odpovědi?

  Ano, je to preference všech uživatelů. S vašim názorem nesouhlasím, nikoho nenutím, aby používal iCloud. Nevím, o co vám jde, to je to samé jako kdyby si uživatel Androidu ukládal raději kontakty na iCloud, kdyby náhodou někdy v budoucnu přešel na iOS. Od toho existuje možnost pro přesunutí kontaktů. Logicky je ale ideální v Apple ekosystému využívat iCloud, tak to prostě je. Jsme na magazínu, který se především věnuje Applu, tak to berte prosím v potaz.

Vložte vlastní komentář

celý text