Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Zdravim mam dotaz. Jsem cerstvy majitel xs max a vzdy jse mel android. Ios a iohone je ok az na 2 veci. Fotky nejdou fyzicky premistovat do adresaru a nedari se mi kopirovat do pocitace obsah iphonu. Nevite jak na to ? Dekuji nejaky navod nekde ?

    Předpokládám, že nemáte mac, pokud nemáte, tak buď využijte cloudového uložiště (např. icloud, který vám ukládá fotky, soubory) a následně využijte odpovídající aplikaci na windows, nebo jen přejděte na web cloudové služby a tam si souhor můžete stáhnout. Další možností je instalace itunes na windows, poté pokud přes usb připojíte mobil k PC můžete přemisťovat/synchronizovat soubory, fotky podobně jako z flashky. Je to krkolomnější řešení, doporučil bych využívat cloudových služeb, je to pohodlnější, obzvláště icloudu. Pokud máte mac můžete využít AirDrop.

    Koukám, že to zní, že s itunes budete moci přemisťovat soubory jako z flashky, tak to se týká pouze fotek, ostatní soubory je potřeba přemisťovat přes aplikaci itunes, případně využít aplikace třetí strany.

    Jeste jsem si vspomel uz snad uz jsme to zkouseli kopirovat s moji pritelkyni s ono to zacalo kopirovat ale pak to spadlo s hlaskou ze zarizeni je nedostupne. Takze jsme kopirovali po mesicich fotky a trvalo to asi 3 hodiny. Rovnez nejde Btooth posilat na android je to tak ? Dekuji

    Doporučuji aplikaci Instashare. Bez kabelu přemístíte vše komukoliv kdo má tuto apku. Jinak samozřejmě iCloud. Nevím šeho se týkal váš problém.

Vložte vlastní komentář

celý text