Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za blbost se platí. Takže díky své cilovce Applu zisky jen rostou.

  Time Hardcocke čemu prosím neozumíte na tom běžte tady tyhle kecy psát na Android fórum
  A jestli chcete řešit že je Apple předražený tak vám zde mohu uvést několik příkladů které vás vyvedou z omylu.

  „a pochopíš, že kvalitní věci mají svou cenu.“ Kámo, to jsi ale těžce mimo, že si Apple poslední 3-4 roky dělá ze svých zákazníků prdel, to přiznávají už i mnozí majitelé kompletních řešení by Apple a mnohdy se nestačí divit, že kvalitní věci za přiměřenou cenu odvedou mnohem lepší službu.
  Já si vždycky zkouším představit autory podobných výblitků – v mládí Hitlerjugend, na stará kolena KSČM.. tolik vymaštěného a zaslepeného fanatismu vyplněného argumentačními fauly. Tim Hardcock možná vydělává méně, ale kdo blije to co ty je regulérní duševní mrzák a to bude tvůj případ :D :D :D :D

  Příklad je třeba iPhone 11 Pro Max stojí stejně jako S20 Ultra, ale iPhone má prostě lepší čipset,výdrž baterie je taky delší (i s menší kapacitou🤣) má i lepší fotoaparát(foťák prostě hnus 🤢) a Jejich 8K video (hlavně že mají 8K🙄) pořád vypadá líp to z iPhonu, potom jejich Foto ID tvl technologie z Ťamťungu A10 to chceš 🤣 kterou oblbne obyčejná fotka a Touch ID po displayem zase oblbne obyčejná fólie a taky nechci telefon kterej bude za 2 roky odříznutej od aktualizací (to už bude mít i iPhone 6s lepší podporu 🤣). Takže Samsung vyrábí telefony které jsou stejně drahé jako iPhone ale jsou pořád daleko za iPhony jo a k těm kolečkům z ikei víš ty kolečka jsou k Macu Pro a kdo má doma Mac Pro tak už asi moc ty kolečka neřeší, ale jestli si myslíš že si lidé ty kolečka kupují jen tak, v tom případě jsi na omylu.

  To čo ste tu natrepal je z vlastnej hlavy? Chyba Touch ID bola v priebehu pár dní
  odstránená. 2D sken tváre nie je určený na bezpečné odomykanie mobilu. Je o pohodlnosti. Baví ma sledovať kolegov ako sa rozčuľujú, že na prezretie notifikácie na iPhone musia ho zdvihnúť zo stola alebo sa musia nakloniť smerom k mobilu. O odomykaní mobilu s nasedeným rúškom ani nehovorím. Samsungy od S10 a Note10 nebudú po dvoch rokoch odstrihnuté od aktualizácii (skúste čítať, pozerať alebo počúvať aj iné médium). Top modely Samsungu sú davno, rovnako ako aj iné top modely iných vyrobcov už dlhšie pred Apple. Používam narozdiel od Vás obe platformy. Nemusíte tu ako 12 ročné dieťa vypichovať nezmysly typu, že ja dočúram vyššie. My dospelí to chápeme, rovnako ako dobre chápeme Vás. My dospelí vieme, v čom je Apple dobrý, rovnako kde sú jeho slabiny, čo platí aj o Androide. Kritiku nemyslíme ako hejtovanie, ale ako normálne poukázanie na nedostatky. Dospelí nikoho nevyhadzujú z diskusie a neposielajú nikoho na iné fórum, len preto, lebo používa inú platformu a napíše sem svoju skúsenosť alebo poznatok. Dospelí reagujú aj na infatilný príspevok akejkoľvek ovečky ako dospelí.

  Peter: hacknutí čtečky otiský pořád jde a taky mě baví sledovat lidi jak dávají prst na display Ťamťunga a 3 vteřiny čekají než je to ověří🤣 a Samsungy jsou pořád špatně zabezpečné a  zasekané jako D1 a Foto ID snad funguje s rouškou ??

  nepoužívejte prosím termín iovce a pravděpodobnost že se iPad ohne je asi tak 1:1000000 kdežto takový Note 7 vybuchoval každému druhému uživateli i při nabíjení originální nabíječkou.

  Switch to Apple

  odPadem se zde stáváš tak leda ty díky těm komentářům a proč měli majitelé note 7 zakázaný vstup na paluby letadel a Ťamťung je musel stahovat z prodeje ve speciálních boxech ? protože by to mohlo někoho zranit nebo ohrozit na životě kdežto když už se ti náhodou iPad Pro ohne tak vás to nijak neohrožuje navíc když si té elektroniky vážíte a chováte se k ní se selským rozumem tak by se nic nemělo stát ale chápu že android ovcím to hned nedojde

  mě nepraskne žilka to vám asi spíš praskne display Ťamťunga. jen tak mimochodem asi máš fakt špatnou krátkodobou paměť jelikož vás tady Androiďáky již pěknou řadu let s mimořádně vysokou úspěšností rektíme. doporučoval bych alespoň vyzkoušet iPhone a možná že změníte názor.

  Switch to Apple

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.