Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Za blbost se platí. Takže díky své cilovce Applu zisky jen rostou.

  Time Hardcocke čemu prosím neozumíte na tom běžte tady tyhle kecy psát na Android fórum
  A jestli chcete řešit že je Apple předražený tak vám zde mohu uvést několik příkladů které vás vyvedou z omylu.

  Tim je jenom další Alenka v říši divů, která zbloudila ze Skrblíka.cz a netrefila na Lagdroidforum. Tak si ty kolečka z Ikei klidně kup a rovnou si tam dej ty jejich výborný masový koule z koniny, třeba tu přestaneš otravovat a pochopíš, že kvalitní věci mají svou cenu. Ale kdo se ptá na cenu, vydělává málo a to bude tvůj případ 😉

  „a pochopíš, že kvalitní věci mají svou cenu.“ Kámo, to jsi ale těžce mimo, že si Apple poslední 3-4 roky dělá ze svých zákazníků prdel, to přiznávají už i mnozí majitelé kompletních řešení by Apple a mnohdy se nestačí divit, že kvalitní věci za přiměřenou cenu odvedou mnohem lepší službu.
  Já si vždycky zkouším představit autory podobných výblitků – v mládí Hitlerjugend, na stará kolena KSČM.. tolik vymaštěného a zaslepeného fanatismu vyplněného argumentačními fauly. Tim Hardcock možná vydělává méně, ale kdo blije to co ty je regulérní duševní mrzák a to bude tvůj případ :D :D :D :D

  Otázka zůstává stejná, proč teda nelezete na Skrblíka, Lagdroidfóra a podobné weby, když Apple očividně není pro vás, to tu děláte osvětu nám “nevěřícím”, nebo jakej tu máte význam? 😁

  Příklad je třeba iPhone 11 Pro Max stojí stejně jako S20 Ultra, ale iPhone má prostě lepší čipset,výdrž baterie je taky delší (i s menší kapacitou🤣) má i lepší fotoaparát(foťák prostě hnus 🤢) a Jejich 8K video (hlavně že mají 8K🙄) pořád vypadá líp to z iPhonu, potom jejich Foto ID tvl technologie z Ťamťungu A10 to chceš 🤣 kterou oblbne obyčejná fotka a Touch ID po displayem zase oblbne obyčejná fólie a taky nechci telefon kterej bude za 2 roky odříznutej od aktualizací (to už bude mít i iPhone 6s lepší podporu 🤣). Takže Samsung vyrábí telefony které jsou stejně drahé jako iPhone ale jsou pořád daleko za iPhony jo a k těm kolečkům z ikei víš ty kolečka jsou k Macu Pro a kdo má doma Mac Pro tak už asi moc ty kolečka neřeší, ale jestli si myslíš že si lidé ty kolečka kupují jen tak, v tom případě jsi na omylu.

  A teď si srovnej ten tvůj iPhone 11 Pro Max s Note 20 a zjistíš, že ten tvůj ajfonek je vedle něj jen taková přiblblá dětská kalkulačka.

  Vážený hahaha Note 20 je stejná tragédie jako S20 takže- čipset má iPhone výkonější, výdrž baterie lepší u iPhonu, fotoaparát lepší u iPhonu(ne jak ty hnusný Ťamťung objektivy) podpora delší taky u iPhonu, na 11 Pro Max se nesetkáte se zasekaným Androidem, Biometrické zabezpečení Note 20 je stejně k ***** takže 11 Pro Max je stále lepší takže to vypadá že dětská kalkulačka je jen ten váš šunt s přiblblým Androidem a to na světě není iPhone 12 Pro Max což je konkurent těhle dvou Ťamťungů takže zase nám zde Samsung nabízí “super telefony” které jsou předražené a iPhonům nesahají ani po kotníky

  Android se na S a Note třídě neseká. Chtělo by přestat být zaseklý v roce 2015. Foťák má Note o dvě třídy lepší, než iphone 11 pro, hlavně ultraširokoúhlý, doporučuji zkouknout srovnávací testy. Dále má daleko lepší a jasnější displej se 120 Hz. A sw a s-pen je na úplně jiné úrovni, tam se ios se svými dětskými funkcemi a omalovánkami vůbec nechytá.

  Hahahaha: vaše porovnání 11 Pro Max a Note 20 Ultra jaksi postrádá smysly jelikož se seká-párkrát jsem to už viděl, ultraširokoúhlý objektiv může být lepší, ale je zde velká šance (tak jako u většiny Androidu) že se aplikace neotevře telefon se začne sekat a náhle se restartujte kdežto 11 Pro Max bleskurychle otevře “fotoaparát” a nafotí pěkné ultraširokoúhlé fotky, lepší display nemá ani omylem protože Super retina XDR je jasně lepší než ty Ťamťungový 100x Amoledovaný AMOLED dispaye, 120 hz-to iPhone nemá ale 12 to možná dostane, navíc bych se nedivil kdybyste dával nabíjet každý den a S Pen je jenom další hračička od Ťamťungu aby zákazníky na něco nalákali a jestli vás toto konstatování překvapilo běžte si prosím na vašem Note Samsungu dělat omalovánky S Penem 🤣

  Hm, tvoje teorie jsou k popukání, ty scénáře, co by se jako mohlo stát, se mi ještě nestaly :-D. Širokoúhlý foťák na iphonu je děs, stačí trochu horší světlo a končí. O nočním režimu si může nechat jen zdát. Displej může být těžko lepší, když ho do iphonu vyrábí ten zlý ťamťung a ten v note je novější, s lepšími parametry. Vypadá, že ip12 120 Hz nedostane :-) a základní paměť bude beztak dnes už ubohých 64 Gb, prostě zastaralá jebka.

  Hahaha:
  Já se ani nedivím že se ty scénáře ještě nestaly-ale neboj! Příjdou a brzy(to je u Androidu zcela běžné)pokud vím tak jste tvrdil že Note 20 má lepší ultraširokoúhlý objektiv a teď už tu zase plácáte o širokoúhlém asi jste si uvědomil že 11 Pro Max má ten ultraširokoúhlý objektiv lepší a tak jste napsal širokoúhlý a čekáte že vám vaše tvrzení vyvrátím a ano! Vyvracím jelikož stačí skouknout srovnávací testy. Noční režim 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ To taky najdete v testech a no čnímu režimu na iPhonu 11 Pro Max ten od Samsungu nesahá ani po kotníky, display může být r lepší jelikož si ho tak Apple nechal vyrobit a taky za něj slušně zaplatil a tím vytvořil tak 40% příjmu Samsungu, ohledně 120 hz-no počkáme si do září… a 128 GB by iPhone mohl nabízet ale u telefonů v této cenové kategorii se ty 3000 zas tak neřeší.

  A že se ty scénáře nestaly za léta se samsungem mi vysvětlíte jak? Samozřejmě jsem myslel ultraširokoúhlý, tam noční režim apple pro jistotu ani nemá :-)

  To čo ste tu natrepal je z vlastnej hlavy? Chyba Touch ID bola v priebehu pár dní
  odstránená. 2D sken tváre nie je určený na bezpečné odomykanie mobilu. Je o pohodlnosti. Baví ma sledovať kolegov ako sa rozčuľujú, že na prezretie notifikácie na iPhone musia ho zdvihnúť zo stola alebo sa musia nakloniť smerom k mobilu. O odomykaní mobilu s nasedeným rúškom ani nehovorím. Samsungy od S10 a Note10 nebudú po dvoch rokoch odstrihnuté od aktualizácii (skúste čítať, pozerať alebo počúvať aj iné médium). Top modely Samsungu sú davno, rovnako ako aj iné top modely iných vyrobcov už dlhšie pred Apple. Používam narozdiel od Vás obe platformy. Nemusíte tu ako 12 ročné dieťa vypichovať nezmysly typu, že ja dočúram vyššie. My dospelí to chápeme, rovnako ako dobre chápeme Vás. My dospelí vieme, v čom je Apple dobrý, rovnako kde sú jeho slabiny, čo platí aj o Androide. Kritiku nemyslíme ako hejtovanie, ale ako normálne poukázanie na nedostatky. Dospelí nikoho nevyhadzujú z diskusie a neposielajú nikoho na iné fórum, len preto, lebo používa inú platformu a napíše sem svoju skúsenosť alebo poznatok. Dospelí reagujú aj na infatilný príspevok akejkoľvek ovečky ako dospelí.

  Takže tobě připadá hacknutí čtečky otisku prstů fólií a odemykání obličejem obyčejnou fotkou jako úplně normální vlastnost? 🤔 Ty budeš asi těžkej případ, uvědom si, že ne každej uživatel telefonu je manažer podlahových krytin, kterej má v telefonu maximálně fotku svý starý a domácího mazlíčka. Když máš v telefonu stovky kontaktů na klienty, citlivou firemní komunikaci a spoustu dalších firemních materiálů, tak si nemůžeš dovolit lítat po světě s takovým slabě zabezpečeným křápem, jakým je Samsung. Ten telefon můžeš kdykoli ztratit, to se prostě bohužel stává a pak je docela problém…

  Ježe jabko ti zase otevře třeba brácha a ani ti nemusí být moc podobnej :-D. Bezpečnost sama :-) Jinak si nejdřív o tom hacknutí fólií něco zjisti, ať nejsi za pitomce (stejně budeš).

  Hahaha – ty budeš docela inteligent, já žádnýho bráchu nemám a navíc by to muselo být jednovaječné dvojče a i tam je pravděpodobnost velice malá, zato naklonovat mojí fotografii bude daleko jednodušší 😁. A co že si mám zjišťovat k tomu epic failu Samsungu? Že to odemkla laciná fólie z Aliexpressu, nebo čím mě to chceš ohromit?

  S tou fólií je to dávno opravené, a to odemykání obličejem si musíš nejdřív zapnout a jsi informován, že to není bezpečné a ani tím nejde platit, od toho je otisk v displeji. Právěže to vůbec to nemusí být dvojče, je to fail :-D

  Takže téměř nepravděpodobné hacknutí členem rodiny je podle tebe strašnej fail, kdežto odemčení telefonu fólií z Aliexpresu, nebo fotografií naprosto obyčejná vlastnost Ťamťungu, která je vlastně žádoucí, tvl už to nehul, změň prášky a doktora 🤣🤣🤣

  Peter: hacknutí čtečky otiský pořád jde a taky mě baví sledovat lidi jak dávají prst na display Ťamťunga a 3 vteřiny čekají než je to ověří🤣 a Samsungy jsou pořád špatně zabezpečné a  zasekané jako D1 a Foto ID snad funguje s rouškou ??

  Řada S a Note, to je ta nejvyšší řada se sw podporou 2 roky od začátku prodeje? 🤣 Note, to je ten bombovej telefon se stylusem, co se kdysi stahoval z prodeje? 😉 To jsou ty křápy u kterejch se čeká na cash-back?

  Řada S a Note a některá Ačka mají nyní oficiální podporu 4 roky. 3 Nové verze androida a rok bezpečnostní záplaty. Dovzdělej se.

  Asi tak jako jsou ipady křápy, které když nepřijdou uhnutý z výroby, zcela jistě se ohnou špatným pohledem.

  Fakt mě už začínají vytáčet ti TUPCI včetně hahaha, kteří pořád obhajují Lagdroid a komukoliv kdo obhajuje ZDE Apple říká iovce 🤦‍♂️ Většinou to jsou fakt kreténi, přesně jak říká George1 změň prášky a doktora a taky telefon hahahha!!!!!!!!

  Hahaha:
  Pokud se hodláte bavit o iPadech tak vás prosím ať už konečně vypadnete a znám spoustu lidí co mají iPad Pro a ani jeden mi neříkal že by mu iPad přišel ohnutý z výroby.

  Switch to Apple🍎

  nepoužívejte prosím termín iovce a pravděpodobnost že se iPad ohne je asi tak 1:1000000 kdežto takový Note 7 vybuchoval každému druhému uživateli i při nabíjení originální nabíječkou.

  Switch to Apple

  :-D kdyby vybuchoval každý druhý note 7, tak má samsung na krku tolik žalob, že by dnes už asi neexistoval. Což se jaksi neděje, takže tolik k tomu blábolu :-). To, že se odPad ohne třeba v batohu, je neodiskutovatelný fakt.

  odPadem se zde stáváš tak leda ty díky těm komentářům a proč měli majitelé note 7 zakázaný vstup na paluby letadel a Ťamťung je musel stahovat z prodeje ve speciálních boxech ? protože by to mohlo někoho zranit nebo ohrozit na životě kdežto když už se ti náhodou iPad Pro ohne tak vás to nijak neohrožuje navíc když si té elektroniky vážíte a chováte se k ní se selským rozumem tak by se nic nemělo stát ale chápu že android ovcím to hned nedojde

  Už běž někam Hahaha! jak někdo může srovnávat ty lagdroidy s Applem?

  Přesně tak, apple vždy vyjde jako předražená kalkulačka.

  asi máte špatnou krátkodobou paměť hahaha doporučoval bych jít k doktorovi jelikož jsem zde už několikrát popsal že opak je pravdou, samsung je předražený a iPhone 11 Pro Max je prostě superstroj který ten váš Ťamťung porazí jedna dvě Samsung je jenom přiblblá a předražená kalkulačka pro kretény jako jste vy

  Ať ti nepraskne žilka :-) Už vás mám íovce přesně tam, kde jsem chtěl, hraji si tady s váma jako kočka s myší.

  mě nepraskne žilka to vám asi spíš praskne display Ťamťunga. jen tak mimochodem asi máš fakt špatnou krátkodobou paměť jelikož vás tady Androiďáky již pěknou řadu let s mimořádně vysokou úspěšností rektíme. doporučoval bych alespoň vyzkoušet iPhone a možná že změníte názor.

  Switch to Apple

Vložte vlastní komentář

celý text