Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Stále chybí widget oblíbené kontakty. Pro mne docela nepříjemné.

  Ve Zkratkách (stáhnout v appstore, je to aplikace přímo od Applu) vytvořte zkratku např. s názvem volaného a ve zkratce vytvořte příkaz Zavolat uživateli, vyberte volaného. Do widgetů pak stačí přidat widget zkratky, kde se zobrazí vytvořená zkrátka. Toto opakovat pro libovolné kontakty.

  Aplikace poznámky a zprávy opraveny chyby z předchozí verze, kde se poznámky nechtěly načíst přes úvodní obrazovku, co je nového a zprávy se přestaly sekat…

  Dá už se beta 5 používat na hlavním iPhone ?

  Bohuzel uz neda. Mam betu na ipadu i na iphonu (od prvni bety), na telefonu jsem skoncil u druhe bety. Diky ipadu jsem zjistil, ze od treti bety je v systemu bug, ktery by me obtezoval. Konkretne se jedno, ze Zkratky nedokazi zapnout/vypnout wifi. Tak nyni cekam, az to opravi.

  na mem starickem 6s zustavam na 13.3 kdy mi po 1,5 zapleho displeje a 2hodiny poslechu hudby do BT sluchatek zbyva 80% baterie .. bojim se ze kdyz tam dam iOS14 ze bude behem chvile vybitej .. jak jste na tom s vydrzi na 6s ???

  Od 1.bety mi stále nefunguje bezdrátové nabíjení, nabíječka Avacom HomeRay S10.
  S iOS 13.6 fungovala bez problémů. Pokud iPhone 11 vypnu, tak nabíjí dokud ho znova z nabíječky nezvednu :(
  Doufám že to opraví…

  Největší problém co zatím mám tak je, že když chci zobrazit panel nástrojů v pravém horním rohu u Xr, tak mi vyjedou notifikace. Pak mi taky nefungujou hovory přes AirPody. Máte to tak taky někdo?

  Hovory přes AirPody je nefunkční. Resp když vytocis kontakt, nic neslysis. Jakmile voláný hovor přijme, sluchátka se spoji. Ale ne vždycky 🤷‍♂️ to same plati u FaceTime, ten si taky se sluchátky teď nerozumí, měl jsem to i v předchozí beta verzi.

  Nefunguje mi oznámení na ig. Asi 2 měsíce mám nový SE 2, no všechna oznámení mám zapnutá, xkrát jsem zkoušela odinstalovat/nainstalovat, odhlásit se. Teď jsem si s vidinou toho, že by mohla pomoct aktualizace softwaru, stáhla beta verzi iOSu 14 a stále nic..

Vložte vlastní komentář

celý text