Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  sakra to bude modelov skoro ako samsung takže možno sa budú predávať možno od IP8 cez xr 11 následne 12 a ešte aj se

  Presne, na cct tolko modelov, keby vstal Steve z hrobu, hned by im to okresal na 2 poriadne modely a dost.

  Je třeba si uvědomit, že doba se změnila. Kdyby dnes Apple prodával pouze jeden telefon, jako v dobách Jobse, neměl by moc velkou šanci na úspěch. Potřeby lidí jsou dnes různé. V době iPhonu 3GS si všichni vystačili s funkcemi, které v té době iPhone nabízel. Dnes je to jinak, někomu postačují pouze základní funkce, někdo zase potřebuje pokročilejší funkce, proto je nabídka telefonů širší. Díky tomu si tak může vybrat každý. Moje sestra, která využívá telefon pouze na volání, SMS, sociální sítě a občasné focení, si vystačí s iPhonem SE 2020 za 13k. Nevím, proč by měla mít iPhone za 30k, když by 95% jeho funkcí stejně nevyužila.

  Teraz nech sa ozvú inteligenti (čítaj tupé zaslepene ovce) ktorí sa smiali ostatným značkám že majú x modelov. iBeeee

  Ok, ozvu se. Nevidím jediný na jaro oficiálně ohlášený model. Jen spoustu neověřených spekulací. Takže se prosím vrať na androidové stránky a běž mektat píčoviny tam, dobře?

  Android nemám ty tupelo. Len som normálny užívateľ, nie i🐑, ale keď už sa hráš na inteligenta tak počítaj (ak vieš): iPhone SE 20, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max a ďalšie pôjdú. Netvár sa na rozumného, nejde ti to.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější