Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Takze Apple Watch Pro inc? :O

  Tak snad budou mít taky to sklo se speciální nanotexturou za 15 litrů aby se profesionálnim pozorovatelům casu líp koukalo kolik je hodin.

  Pokud máš Apple Watch a používáš je jen na to, kolik je hodin, tak to mi je tě líto :(

  Aha: podle komentářů Tima Hardcocka zcela evidentně Apple Watch nemá a myslí si že je jablíčkáři využívají jen aby věděli kolik je hodin
   🍎 Fan Tom

  A Tim Hardcock se tady do Applu obouvá dlouhodobě (teda než mu jeho Lagdroid rozjede aplikaci Chrome 🤣
  🍎 Fan Tom

  Hele lagdroid bych tomu neříkal, protože výrobci android telefonů vyrábí výkonnější a inovativnějši přístroje, než Apple, už nějakou dobu. Pokud je člověk tak hloupí, aby nechal na pozadí běžet všechny aplikace, které kdy spustil, tak to není chyba os a paměti RAM jsou limitované všude, i na iOS. Souhlasím, že navázat se do Applu není ideální, ale oba systémy mají své výhody a nevýhody, se kterými se musí počítat. Pravda je, že Apple Watch nejsou na sledování času, ale rozšířením možností používat telefony od stejného výrobce… Hodinky za 15k na sledování času by byli analogové a měly by opravdové safírové sklo, ne syntetiku, která se škrábe u 6-7 stupně tvrdosti, ale i to je dost,
  aby se běžnému uživateli udrželo hladké sklo.

  Vypínat aplikace manuálně je kontraproduktivní, jak Android tak iOS si v případě, že potřebuje uvolnit RAM pro novou aplikaci sám zavře nejstarší otevřenou aplikaci.
  Pokud je vypínáte manuálně, tak si jenom zbytečně vybíjíte baterii, protože uzavírání aplikací a jejich opětovné spouštění žere více energie, než uspaná aplikace na pozadí.
  Ono pověstné sekání androidů už dávno není způsobeno nedostatkem RAM.

Vložte vlastní komentář

celý text