Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Na auto android je nefunkční. Hodně přítomných reklam snad na každém rádiu jak je to super aplikace a nic nefunguje. Odzkoušeno zahozeno odstraněno

  Jestli spis nebude problem mezi sedackou a telefonem 😂

  Pavel Jelic : používám Waze s carplay cca dva roky a bohužel s postupem času, hlavně od iOS 13, je to čím dál víc plné bugu, které se neřeší. Např. Nefunkční zkratky v carplay od příchodu iOS 13. Co popisujete se mi stává taky posledních cca 14 dnů. Bude to další bug obávám se.

  Waze na AA pouzivam pri kazde jizde.
  Jenom na nekterych telefonech je potreba nastavit pro waze energeticky profil „ponechat na pozadi“, protoze v AA modu se vypina displej, coz je pro powersave napr u Xiaomi signal, aby danou aplikaci uspal.

  To same opravneni, pokud je nastavene pravo na GPS pouze pri aktivni aplikaci na displeji, v AA modu to nejede, musi mit neomezene pravo na GPS

  Nemám sice Android Auto, nýbrž CarPlay, i přesto mám na vás jeden dotaz – také bych rád používal Waze při každé jízdě. Každopádně když nezadám trasu, kam zrovna jedu, tak se mi zobrazuje pouze mapa bez jakýchkoliv upozornění. Doopravdy musím před každou jízdou nastavit, kam jedu, aby se mi zobrazovaly informace o situaci na silnici, anebo jde nějak nastavit, aby se upozornění zobrazovala i tehdy, kdy jedu do „neznáma“? Děkuji :)

  @Pavel

  Bez zadani cile to nejde.
  Waze stahuje seznam problemu na ceste pri planovani a pak jenom updatuje.
  Kdyz waze nevi, kam se jede, nevi na co se ma zeptat.

  Osobne mam sadu nejcastejsich cilu v oblibenych, na zbytek funguje bezproblemove rozpoznavani hlasu.

  Já jsem přestal používat tu aplikaci už jen z toho , že když zatočím , nebo mám odbočit ve vícero pruhů či sjezd dálnic , tak to má prodlevu jako prase než se šipka vůbec uvědomí kam jedu..A to mě dost sralo.. nemálokrát jsem jel uplně jinam..

Vložte vlastní komentář

celý text