Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mažete komentáře? :D:D:D

  Na druhou stranu je to dobře. Doufám antimonopolní úřad EU a USA posvítí tuto kauzu – poslední dobou Apple zakazuje spustit game streaming jako je xCloud, Google Stadia, PS Now nebo Nvidia GeForce Now, znevýhodňuje třetím stranám vývojářům, zákaz čínské aplikace TikTok nebo WeChat a teď doplatí na Fortnite.

  V pripade Applu na IOS to je pochopitelne, tam je nemozne neco nainstalovat jinak.

  Ale na androidu je mozno instalovat proste APK, nebo si udelat vlastni store, jako treba AZ store.
  Fakt nevim, co jako v pripade Googlu resi

  Stejne nechapu, jak si nekdo muze stezovat. Ja vymyslim vlastni platformu, vlastni reseni, tak bych si mel urcovat sam, koho na svuj pozemek pustim. A pokud mu podminky nevyhovuji, at jde jinam..

  To je hezké, kdyby tu byla silnější konkurence a více různých platforem. iOS a Android jsou ale jedině dvě platformy, takže potom dává hodně velký smysl, že nelze si diktovat, co chce jedná strana, právě kvůli monopolům. A monopoly volnému trhu neprospívají, jak známo.

  Kdyby tady bylo více OS navzájem nekompatibilních bylo by to pro uzivatele HORSI než lepší … Problém telefonu není jedinec ale lidé okolo co používají a pokud se neshodnou na jednom formátu je kolaps ….

  Dvě není monopol pokud se neprokáže dohoda. Třetí si mohou založit sami. Pokud vím tak konzole mají také svůj obchod.

  Vzhledem k tomu, co je na světě Fortnite závisláků, to může být docela velkej problém, mohlo by jít i o životy 🤔. Ale jinak fandím Applu, vývojáři si nemají diktovat podmínky. Mohou se poohlédnout jinde, zvýšit cenu, nebo vyvinout vlastní systém.

  Jste tu nakousli dobré téma že tu máme 2 Monopoly, tak by mě teď zajímalo jestli by někdo dokázal vytvořit další monopol ve stylu applu tak zda by neporušoval soukromí lidí tak jak všichni. Dle mého je tohle jen jakýsi test lidí jak probíhají roky naší existence našeho systému. A Epic si teda moc píská. Nejdrzejší firma za roky na trhu, které je opravdu jedno že existují u společností pravidla kterým jiným nevadí tak jak Epicu. Tak ať si udělaj Všechno po svým když jim každý nedá co chtěj, tak jak Steve J. ne? 😀

  Tak ať si aplikace nabízí pouze na svém webu. Ve finále prodají minimum a ještě utratí dvakrát tolik za reklamu. Vždyť to na zmíněné obchody dávat nemusí z čehož vyplývá, že mají utrum. Absurdní je žalovat někoho za to, že zmíněné firmy něco něco vypracovali a dožadovat se používání zdarma.
  Kdo, že je to tedy vlastně na prachy.
  Epic se hrou, která je závislá jak na zařízení které vyrábí někdo jiný tak na prostoru, kde hru nabízí…???

  Zajímavé je, že se vždycky ozve ten kdo má úspěch, sypou se mu prachy. Začne být nenažraný a chce víc.
  Kdyby se ozvalo malé studio tak neřeknu…

Vložte vlastní komentář

celý text