Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Snad se toho vola USA v příštích volbách zbaví 🙂

  Amerika má cca 30.000.000+ negramotných obyvatel, kteří slyší na hesla „Amerika je nejlepší“, „Amerika bude veliká“, „Všichni nám ubližují“, „Jsme nejsilnější“, … a (nejen) tito lidé nedohlížejí důsledky. Stačí jim hesla.

  Zrušil bych i whatsApp naprosto stejně ne-bezpečná chujovina. všichni, hlavně mladší, chatují naprost nesmyslně a zbytečně třeba na 5-ti komunikátorech…What?

  Whatsapp aktivně používám protože má příjemné uživatelské prostředí a je zdarma a i hovory jsou zdarma, ale chatovat na 5 aplikacích je zvláštní navíc Whatsapp je Facebooku a ten by podle mě Trump nezakázal.

  Trump je jen směšná figurka, která si nevidí na špičku nosu. Wechat, mu vadí, že sbírá citlivé informace, ale že facebook a whatsup dělají nachlup to stejné, to už ten kre*én nevidí, nebo spíš nechce vidět. Prostě i*iot.

  No bylo by to zajímavé, Apple by okusil to s čím se musí vypořádat Huawei, který Trump odřízl od Google služeb. A to se Applu líbilo. Určitě pár lidí přetáhl na IOS. Teď by to bylo naopak. Tahle válka neprospívá dlouhodobě nikomu.

Vložte vlastní komentář

celý text