Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Kdyby to umelo teplotni graf spolu s predpovedi na nasledujici dny, jak to umi ruzne widgety tretich stran, tak by snad byl duvod k takovemu pompeznimu titulku. Takhle je to jen o tom, ze z nepouzitelneho widgetu se stalo neco, co se blizi pouzitelnosti, ale plnohodnotnym widgetum, jake jsou na Androidu, to ma stale daleko.

    Vše co jsem chtěl napsat, už tady zaznělo. Jen dodám, že nechápu, proč má Apple tak „rozhazovačný design“? Třeba mezi poslední řadou ikon a tím proužkem ikon vespod je mezera, jak prase, klidně by se na plochu vešlo o řádek více ikon. Kdyby byl design lépe navrhnut a neplýtval tak místem a rozhodně by to působilo i estetičtěji, než všude nesmyslně velké mezery. UX je fakt u Apple otřes, stejnĚ tak, jak uživatelská přívětivost, ta je fakt na Androidu o dost lepší, ale zas se mi u Apple líbí, že alespoň ikony jsou hezky typově v jednom designu, což se mi na Androidu nikdy tak dokonale nepodařilo sladit (ale už droida pár let nepoužívám, tak nevím, třeba se to zlepšilo). Škoda, že Android v sobě nemá nějaké vychytávky z iOS, nebo spojit oba a vzít z každého to nejlepší, vznikl by dokonalý systém.

    A neplatí to jen pro telefony. Já jsem si nedávno koupil Macbook Pro, protože už mě unavovalo, že Windows 10 vypadají jak OS pro tablet. Jaké nemilé překvapení, když ukázali novou verzi MacOS Big Sur, která bude vypadat jak OS z iPadu… Proč nemůže počítač vypadat prostě jako počítač, trochu profesionálně?

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.