Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  „nechybí třeba ani popis opatrnosti, s jakou Cook přistupuje k vývoji nových produktů, přičemž se ale zároveň snaží držet krok s konkurencí.“ Nojo… Bývaly časy, kdy se konkurence snažila držet krok s Applem a ne naopak.
  Ale konec rejpání. Cooka považuji za úspěšného CEO. Firmu vede již 9 let. Pod jeho vedením se společnost stala nejhodnotnější společností světa, představila úspěšné produkty typu Watch nebo Airpods a stále se snaží vyrábět kvalitní produkty, i když se jim to v případě softwaru ne vždy povede. Přeji spoustu dalších úspěšných let.

  Pokud se software nedaří Applu tak už teda nevím komu ano, právě bych řekl, že jim častěji pokulhává hardware (problémy s displeji u iPhone kdysi, dlouhodobé problémy s butterfly klávesnicí, přehřívání maců s Core i9 procesory a jistě se toho najde více) :-D

  Čoveče, s tím softwarem to je složitější.. Trochu doplácí na svou uzavřenost (podobný pocit mám z Microsoftu). Android mi příjde dynamičtější (ale nese to s sebou zase jiné nevýhody). Osobně jedu v desktopu a laptopu na různých distribucích Linuxu, a ten OS je prostě jiný vesmír. Rozšířený mezi běžnými uživateli není asi kvůli pověsti „složitého“, ale existují i velmi povedené a uživatelsky přívětivé distribuce ve stylu Win. Ale to jen tak plácám :)

  Lala: Souhlas, linuxové distribuce jsou dnes poměrně dost uživatelsky přívětivé, pokud nepotřebuješ nastavovat něco složitějšího (už třeba dvě zvukovky v PC můžou dělat po základní instalaci problémy). A hlavně se linuxu nemůže upřít jedna věc, dokáže z daného hardware vymačkat větší výkon (ve srovnání s win). Já jsem linux opustil z důvodu, že se dle mého názoru moje oblíbené distribuce (Fedora, Mandriva, Mageia) ubírají nesprávným směrem a každé nové vydání je na úkor novinek horší ve spoustě ostatních věcí. „Debian-buntu“ věcem jsem na chuť nikdy nepřišel. Ovšem v linuxu pokud člověk ví, má vše na rozdíl od MacOS a win naprosto pod kontrolou.A díky linuxu se v MacOS dobře orientuju, co si budem říkat, střeva jako Bash, adresářová struktura, značení disků jsou stejné, prostě unix je unix. Ovšem třeba ALSA je podle mě lepší než zvukový systém MacOS a tam kde jsem byl v linuxu maximálně spokojen s Audicious zadarmo jsem si musel na jabku za nekřesťanský peníz koupit Audirvanu, která umí totéž a je pouze v hezčím kabátku.

  Spíš by mě zajímalo, co tento HomoCoook vymyslel krom různých Pride edicí náramků, krytů, tapet, speciálních červených edicí… 🤔

  Rozhodne asi víc než ty za svůj dosavadní život, budeš zřejmě hodně omezenej.

  Kazdej nema takovy rozhled, jako jablickar… Kdyby to fur necpali vsem, mozna bude homofobu mene. My taky vsude necpem, ze jsme normalni heteraci.

  A přitom to všude cpete jenom vy a uplně mimo téna, asi si nejste sami sebou jistí, tak to musíte pořád dokola omílat, aby se to neprovalilo😀

  Vymyslel především to, jak úspěšně (akcionáři si určitě nemohou stěžovat) vést obrovskou společnost, udržet si základnu zákazníků a přinášet nové produkty, které udávají trend trhu i bez vizionářských schopností svého předchůdce. A tam kde začne pokulhávat technická stránka věci nastoupí geniální marketing a ty to prostě chceš za cenu, kterou bys u konkurence nebyl ochotný zaplatit.

  Jeste “vymyslel” to, ze technologicka spolecnost na svoji keynote misto predstaveni technologii a novinek, resi lidska prava, lasku ke vsemu nebilemu atd… Doted nezapomenu jak plakal pri objimani nejake pani, protoze pani je skvela, protoze nebyla bila….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.