Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Wow. Letos jsem v iMacu 2012 (stejné tělo) vyměnil HDD za stejně velké SSD, přidal druhé SSD do druhého slotu, procesor i5 jsem vyměnil za i7, vyměnil jsem RAM z 24 na 32 GB a hlavně jsem opravil to kurvítko na stojanu, které jak koukám tam furt je :-D stálo to 5000 a obrovsky to ten počítač zrychlilo.

  Tady jestli to chápu ten počítač můžu vyčistit, přepastovat a vyměnit RAM.

  zdravim, co tam je kurvitko na stojanu zda se muzu zeptat? BTW: S uprgradem jste si poradil jak? Co rozloupnuti displaje vse Ok? A disky? Jsou tam dva sloty?

  Displej je na magnetech

  Jinak za 5tis kc, to byli nejspis bazarovky nebo corka, protoze i7, vetsi ram a ssd fakt nove nestoji 5tis natoz 2x ssd

  Pocitac, notabene stolni pocitac s lepenym displejem je naprosta zhuverilost a pro me showstopper.
  Chapu lepeny displej u telefonu, kde se resi kazda desetina milimetru mista a je to vystaveno padum a otresum.
  Ale u stolniho pocitace je to cista magorina.

  Hlavne, ze ma Apple plnou hubu kecu o ekologii a lidskych pravech, pak prijdou s lepenym displejem na stolnim pocitaci a cinanovi nastavi rit…

  TO chlazeni je opravdu miniaturni, jak ma uchladit realne TDP intel CPU mi je zahadou… Me by nevadilo, ze apple setri, kdyby tomu odpovidala cena toho vyrobku, ale za premiovou cenu dostat oklesteny polosmejd je smutne.

  Není to žádná záhada – prostě to neuchladí a bude to throttlovat. Při surfování na webu to nepoznáš, a při těžké zátěži to taky vlastně ti lidi nezjistí, pokud nebudou mít přímé srovnání s konkurenčním (tj. skutečně profi HW) HW za stejné love.

  Přesně, PRAVDA! Za stejné love, jak u Apple, máš u skutečného HW minimálně 2/3 výkonu navíc a ve všem + skutečnou GK a né Apple šidítko. Ale Apple pracanti, co sjíždí weby a FB jo, jsou to dříči a to jim vydělá na ten 150K Apple to i tak nepoznají 😂😂😂

  Hmm, s takovou reálně Apple riskuje zákaz prodeje na EU trhu :-D. Že použije odpadní HW (sry jako, ale Intel je těžce mimo za ty love, a pájení na desku je prostě neobhajitelná prasárna – pivo můžeš prodat na Staromáku za 500,- ale zkažené by fakt být nemělo :-D), to je jejich věc a otázka nabídky a poptávky, ale hádám, že zámerně činit z toho železa v podstatě velmi drahé kazítko, bude brzy v EU mimo zákonné limity :-D. U aut a bílého elektra to už tuším řeší. :D

  To je správné, jen ať ten Apple shit zakážou, cpát nám takové zmetky. Kdo to kdy viděl, lepit úložiště na MB, prasárna největší!!!! Ať už se konečně Apple vzpamatuje a začne se chovat ekologicky. Vše co dělá Apple zanechává brutální ekokatastrofu!!!! Nic od Apple nejde pořadně rozebrat a opravit. A i tu podělanou nabíječku si člověk bude muset dokoupit zvlášť, zase další eko odpad. Takové ekoteroristy, jakými jsou Apple by tady měli ZAKÁZAT!!!!

Vložte vlastní komentář

celý text