Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  2 zakoupené obě vrácené (přestali nabíjet) vyměněno na moji žádost za xiaomi a žádný problém.
  myslím že v naší rodině se nacházelo už takovejch 15 powerbank různých typů a všechny fungovali bezchybně před těmi alzáckými jsem si myslel že se na nich nemá co rozbit.
  Jen osobní zkušenost…

  Mám ji už delší dobu a je to asi nejelegantnejsi a nejuniverzalnejsi powerbanka ever! Co je naprostá pecka tak poutko-kabel, který používám prakticky pořád jen škoda že není i Lightning varianta ale jen USB-C. Velká spokojenost :)

  Říkáte, že lze testovat je nabíjení in a out a že je to úsměvné, ale co například taková účinnost nabíjení? Jaké jsou ztráty při out nabíjení? Tato účinnost zpravidla koliduje mezi 50-80 % a to je velmi důležitý parametr při výběru PB.

  Kromě zcela nového slova (štěrchá!?) by mně docela zajímalo zda má ona nabíječka vyřešeno paralelní zapojení článků které je zpravidla po čase příčinou rapidního poklesu výkonu vlivem samovybíjení kdy ty lepší články průběžně „nabíjí“ ty horší… což celou soustavu degraduje..
  Zmínka o „šestinásobném jištění“ dává jistou šanci na nějaké pokročilejší řešení ale tenhle „cool“ výkřik do tmy není dále okomentován takže nevíme.. anebo nemám dostatečného filipa… narozdíl od Jiřího.. ;o)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější