Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    “ lze kabel využívat i k synchronizaci dat, která přes něj mohou běhat maximální rychlostí 480 Mb/s. Na pomalé přetahování souborů si tedy určitě stěžovat nebudete a když už, bude na vině spíš rozhraní ve vašem počítači než samotný kabel. ”

    To mam chapat, jako ze USB 2.0 se stale povazuje za rychle rozhrani?

    BTW ze za pomalost muze rozhrani ve vasem pocitaci je doslova lez, jeste jsem nevidel USB-C, ktere by bylo jen USB 2.0 (tedy krome tech v mobilech, ale v PC apod). To je prave jedina nevyhoda toho kabelu, ze nezvlada rychlejsi prenosy aspon na urovni USB 3.0 kdyz ne 3.1

    Tak doufám, že bude kvalitnější než jejich klasický Lightning. Kopil jsem 2x a pokaždé se ulomila koncovka za pár dní ( velice opatrného užívání ). Tak za mě rozhodně pozor na nákup.

    Tak buď na víc než usb 2.0 nemá host, nebo je kabel z nějakýho důvodu zapojený vnitřně jen na navzdory usb 2.0 a pak by mě trochu zajímalo proč, jestli to souvisí víc s tím, že lightning sobě má velký možnosti, ale nejsou většinou využitý (protože to stačí), nebo za to může mfi v podobě, jakou to používá. Nějak si vůbec nemůžu vybavit, jestli jsem někdy viděl v nabídce s&ch kabel s usb-a 3.0+, a pokud nebyl ten, dáš smysl, že u c jen změnilo konektor, ne vedení. Ostatně, je to mobilní svět, co dokáže do telefonu jako konektor dát usb-c a připojit ho na sběrnici jako 2.0.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.