Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Wow, na to by čtenář článků o smartphonech v životě nepřišel

    Co se třeba zeptat vaší maminky nebo pokud máte mladší babičky tak té, zda to ví, schválně by mě zajímal výsledek… Při tom když nás čte milion čtenářů měsíčně, tam milý Adriane skutečně nejsou jen ti, kteří vše vědí. Pěknou sobotu

    Fajn koment. Tak ze zase Vy zeptejte maminky nebo babičky, co je Letem světem applem. Musíte také brát v potaz, jako cílovou skupinu má tato bulvární tech. stránka. A bohužel tyto články jsou absolutně zbytečné.

    Franto nevim jake statistiky mate, my mame ty z google analytics a webmaster tools ktere nam mimo jine rikaji, co lide vyhledavaji, jake clanky se ctou a co mame psat aby se to cetlo. Verim ze mate o nasem webu mnohem podrobnejsi a lepsi analyticke informace a radi vas zamestname jako odborneho poradce. Prosim ozvete se na mail, rozhodne se dohodneme na velmi zajimave odmene. Clovek s vasimi znalostmi se totiz hleda velmi tezko….. vite drtiva vetsina webu i tech jak vy mate potrebu stourave rict bulvarnich ( ja osobne bulvar nectu, jsem rad ze vy ano) tak maji drtivou versinu navstev co se realnych ctenaru a uip tyka z vyhledavani a vasi babicce je tedy jedno co je lsa, dulezite je, ze najde jak usetrit mobilni data. Krasny den a budeme se tesit na mailik!

Vložte vlastní komentář

celý text