Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Wow, na to by čtenář článků o smartphonech v životě nepřišel

  Co se třeba zeptat vaší maminky nebo pokud máte mladší babičky tak té, zda to ví, schválně by mě zajímal výsledek… Při tom když nás čte milion čtenářů měsíčně, tam milý Adriane skutečně nejsou jen ti, kteří vše vědí. Pěknou sobotu

  Fajn koment. Tak ze zase Vy zeptejte maminky nebo babičky, co je Letem světem applem. Musíte také brát v potaz, jako cílovou skupinu má tato bulvární tech. stránka. A bohužel tyto články jsou absolutně zbytečné.

  Franto nevim jake statistiky mate, my mame ty z google analytics a webmaster tools ktere nam mimo jine rikaji, co lide vyhledavaji, jake clanky se ctou a co mame psat aby se to cetlo. Verim ze mate o nasem webu mnohem podrobnejsi a lepsi analyticke informace a radi vas zamestname jako odborneho poradce. Prosim ozvete se na mail, rozhodne se dohodneme na velmi zajimave odmene. Clovek s vasimi znalostmi se totiz hleda velmi tezko….. vite drtiva vetsina webu i tech jak vy mate potrebu stourave rict bulvarnich ( ja osobne bulvar nectu, jsem rad ze vy ano) tak maji drtivou versinu navstev co se realnych ctenaru a uip tyka z vyhledavani a vasi babicce je tedy jedno co je lsa, dulezite je, ze najde jak usetrit mobilni data. Krasny den a budeme se tesit na mailik!

  Pro me super článek. Jsem zavřená na 2-3 měsíce v krasne chaloupce uprostřed Alp bez přístupu k civilizaci (dobrovolne :), ale stále Potrebuju data k práci. Teď jsem zjistila, ze z balíčku 50 Gb mam do konce měsíce jen 8. Což me nepotesilo a budu rada za každý drobek, který tímto usetrim a nebudu se muset vracet předčasně dolu do údolí. Je tu bajecne :) díky za tipy
  PS: babča fakt nejsem pánové

  Super článek a velká pomoc pro mě, starší generaci, pro kterou moderní terminologie už představuje trošku problém a nechci pořád někoho mladšího z rodiny obtěžovat otázkami o pomoc. Perfektní návod, díky…. Peníze mám a proto mám iPhone, ale nechápu, když už jsem ty peníze jednou vydělal, proč bych je nemohl na datech ušetřit. Zvlášť když jsme pomalu nejdražší v evropě (hloupý argument).

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější