Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak to je zas Big Fail, ten odporný výřez zůstal úplně stejný! Já věděl, že to bude jen bullshit, když se psalo, jak se výřez zmenší a že bude sluchátko v rámečku. Ať už jde Apple do prdele s těma výřezama!
  Displej bude taky průser! Ten pocit, když máte 120 hz a vždy bude fungovat jen na poloviční frekvenci.
  Apple to prostě letos odflákl, jak se patří a sere na zákazníky, jak může. Pro Apple jsou jeho zákazníci, jen tupci, kteří snesou všechno. Doufám, že je to jen špatný vtip, protože krom 7 let starého designu a o trochu vylepšeného CPUčka, nic nového oproti 11ctce (krom chybějící nabíječky) nepřinese.

  Mne sa výrez páči a do 12tky určite pôjdem aj keď mám 11 😊 Nech valm nepraskne žilka.

  Kdybys alespoň nekecal blbosti, že se ti notch líbí. Notch se nikomu nelíbí, je tam jen proto, že je Apple naprosto neschopný. Až bude Android mít pár let vše schované pod displejem, tak Apple objeví ameriku a ty tady budeš hýkat a kvičet mezi prvními, jak je to skvělé a jak to dává smysl, že zrovna jsis přál, aby ho Apple odstranil.
  Takže si ty kecy nech pro svou starou, tady ti to nikdo nežere.

  Imperator, ty si ten typ ovce čo bude ospravedlňovať každý krok applu. Keby ti dali do krabičky lajno, ešte sa im poďakuješ.. A vieš kto je tupec? Ty! Lebo keby nebolo tupcov ako si ty, apple by sa musel rozhýbať! Takto mu stačí jablko na krabičke, debilné keci na prezentačke aký je to úžasný pokrok oproti poslednej generácii , že nikto na svete nikdy nič podobné nevytvorí a predajú to jak teplé rožky

  Presne tak 😊 ale nie som sám – ročne asi 150 milónov 😊 to ma ukľudnuje – nerád by som v tom bol sám 😊

  Ty si stratený prípad kamaráde 😃 radšej svoje názory nezdieľaj medzi ostatných, nechaj si ich len pre seba budeš za menšieho koko*a :)

  Imperátor je nejen ztracený případ, ale žije v pořádné bublině. Né každý Apple user je takový „bezkulový křivák“ co neumí přiznat, že se něco nepovedlo. Já třeba narovinu řeknu, co se mi nelíbí, nebo co mi vadí a nebudu hned všechno tupě ospravedlňovat, nebo mít naučené „Apple kecy“ jak ze sekty jak je to vlastně cool a super.
  Takové, jak je Imperátor asi maj lidi v životě fakt „rádi“, všichni přece milují neupřímné lidi 😃

Vložte vlastní komentář

celý text