Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Moc tomu neverím…

  Stačilo jen naklonovat číslo IMEI, využít služby Apple Care+ a přijít do obchodu s nějakou zdánlivě nevyřešitelnou závadou. Nejčastěji pak tímto problémem bylo údajné poškození iPhonu vodou, což není pro zaměstnance tak úplně jednoduché v časovém presu zkontrolovat. Mohlo by totiž dojít k samovolnému zkratu a následnému požáru baterie, což by vystavilo nebezpečí jak pracovníky, tak zákazníky.

  Taketo chyby nekontroluju iba z toho dôvodu lebo sa záruka na zatečený iphone nevztahuje!! … preto je blbosť

  Je to nesmysl. Zaprvé pochybuju, že Apple Care + lze aktivovat tak snadno jen prostřednictvím IMEI čísla a bez přístupu do telefonu. Zadruhé i přes Apple Care+, potažmo Apple Exchange se telefony zasílají ke kontrole a posílá se přímo přes Apple servisní kousek (nikoliv brand new),což je většinou repasovaný model. Zatřetí kde by sehnali tisíc různých IMEI čísel? Hádám, že když se použije jedno číslo, už nelze použít znova..
  Přijde mi to spíš jako pohádka o Jeníčkovi a Mařence..

  ja kdyz jsem reklamoval telefon tak pred 5 lety tak se mi pokusili dat repasovany s cim jsem nesouhlasil a po dlouhle tahanici jsem az pres soud vymohl aby mi Apple vratil penize. Jen dodam ze telefon byl koupeny jeste kdyz platil stary obcansky zakonik podle ktereho se reklamace ridila.
  Prekvapujici pak bylo kdyz moje pritelkyne od znameho na slovensku chtela koupit pouzity telefon ale zjistili jsme ze handsfree funguje nejak potichu v porovnani s jejim starym iphonem tak jsme pozadali znameho aby ho vyreklamoval at to spravi. Znamy potom prisel s tim ze mu dali novy zabaleny iphone a tim si prodej rozmyslel :D
  Zhrnuti:
  v ČR davaji repasy
  v SR davaji brand new iphony
  Pripad ze SR se stal pred rokem, jestli se v ČR neco zmenilo k lepsimu od meho pripadu nevim pac jsem presel k jine znacce a Apple produkty pouzivam jen firemni.

  Repas mohu z vlastní zkušenosti potvrdit od prodejce Datart ( známa si koupila iPhone 11 ) Display byl málo podsvícený a autor. servis zjistil že se jedná o repasovaný display. Upozorňuji že vše bylo orig. zabalené!!

  Já nakupuji Apple produkty jedině od iStyle. Vše vždy OK.
  Příklad k zamyšlení: Pořídil jsem si iPad Pro 12,9 2020 který není v App Store mmtálně k mání ( telefonicky potvrzeno. Důvodem je COVID-19) a budou až koncem srpna. Ten samí problém má i iStyle ( kde jsem si koupil zmíněný iPad Pro jenž byl na skladě poslední )
  Jak je tedy možné že jiní prodejci mají tolik ks skladem??

  Nechápu proč se o repasech pro ČR jen šušká a nikdo otevřeně neřekne jaké šméčka a kdo hlavně je prodává!!

  Pokud mi stačí koupit padělek za pár dolarů s vyměním jich v oficiálním obchodě 1000 než na to někdo přijde, potom se ptám, proč si vlastně kupovat originál místo kopie za zlomek ceny Když ani zkušený prodejce nepozná rozdíl, tak většina fanoušků značky taky nic nepozná a je otázka kolik lidí chodí s kopií a myslí si že má original . Moc by mě nepřekvapilo kdyby originál i kopie montovali v Číně na stejné lince za stejnou výrobní cenu 25 dolarů.

  Pokud jste někdy iOS viděli, poznáte kopii okamžitě po zapnutí.
  Vzhledem k tomu, co píšou v článku, telefony asi nezapínali.

  zistím to velice jedoducho… stačí aby si každy klikol na app store a podla neho zisti či ma original …Falšovane iphony app store nemaju

  No je to skoro jisté že je to na téže lince ve výrobě.
  Ona ta cena výrobní a pak v prodeji je asi jako nebe a dudy.
  Jediný co stojí nejvíc je baterie.
  Je to stejný jako u jiných produktů.
  Bohužel ceny těchto telefonů jsou vyšponované do stejných výšek vzhledem k reálné výrobní ceně jako automobily!
  Já bych si teda takovou předraženou krabičku/Krabičku nekoupil!

  Predrazeny jablka nco neumi 2 simkarty a  mikrosd si koupi jen nekdo kdo je vymletej reklamou az na dren a vlastnit jabko je pro nej jako opium do zily.

Vložte vlastní komentář

celý text