Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A bude mi těch 30W fungovat i u mého iPhonu? Kamarád už rok nabíjí na 33W a je to super, baterka mu drží skvěle, takže bych si takový adaptér taky rád pořídil.

  Nerozumim na co se ptas? Pokud kamarad nabiji iPhone tak asi pujde nabijet i tvuj iPhone ne? Mas to napsany i v clanku ze to jde.

  Ne ne, on nemá iPhone. Jde mi o to, jestli mi ta 30W nabíječka taky bude nabíjet rychleji (na těch 30W).

  V clanku sa pise: Využití nicméně najde i při nabíjení iPhonů či iPadů, byť je zde nutné počítat s tím, že místo 30W si budou zařízení brát jen tolik, kolik jsou schopné – tedy u novějších produktů maximálně 18W. Co na tomto nerozumies?

  Maximalni nabijeci proud si ridi elektronika telefonu. Neboli kdyz budes mit 100 W nabijecku, telefon stejne nepusti vic nez ma nastaveno (povoleno).
  Nevim co mas za telefon a jakou mas nabijecku. Zkus treba z iPadu (12W). Jestli nemas, klidne si ji porid (30W). Ale 30W telefon nevezme

  Nová nabíječka, kterou si musí majitelé iP12 povinně koupit, pokud chtějí nabíjet a nechtějí utrácet 2200, nebo 5700 za bezdrátovou LOL, to se Apple povedlo. Doufám, že bude za krásných 1999 Kč

  Máš tam překlep. Bez nabíječky ti telefon funguje v případě iPhonu max 24 hodin. Takže se jedná o podstatnou část zařízení, a měla by adekvátně tomu být naceněna. Tj. ne 1.999, ale 19.999,- :D

  Chlapci, sorry, ale iPad Pro s přehledem využije 30W naplno. Nabíječky s tímto a vyšším výkonem u něj dovolují využít super charge, takže téměř vybitý 12.9 je s touto nabíječkou nabitý na 100% cca za hodinu a nějaké drobné. To jen pro úplnost.

Vložte vlastní komentář

celý text