Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Chápu, že se snažíš dělat chytrého. Ale ona je to nejpopulárnější aplikace na počasí a to minimálně ve státech. Ale chápu, že je potřeba ze sebe dělat blbečka.

  …. no, mě je úplně fuk, co je populární ve „státech“ a že jim někdo něco vypnul jemi fuk už dvakrát, tak z toho nedělej tragédii. Btw., vypnutí DS rozhodně prodeje iP nezvýší. :-)

  Moze mi niekto vysvetlit co znamena ten nadpis
  Sbohem a šáteček
  ???
  Uz to tu bolo x krat a fakt nechapem ten zvrat.

  To má být asi posměšný vzkaz autora článku pro uživatele androidu, že jejich život bez DS asi skončil a můžou jít brečet. No, milý autore, vypnutím DS pro A život rozhodně neskončil. Neznám jediného člověka, který by toto používal, ať už na iOS nebo na A. Tkaže to „asi“ nebude tak horké.

  Jedná se o klasickou českou frázi převzatou z básně, která je typická jen pro ni. Proto bude její porozumění pro Slováky složitější.

  Nezval Vítězslav (26.05.1900 – 06.04.1958)

  Sbohem a šáteček (Sbohem a šáteček)

  Sbohem a kdybychom se nikdy nesetkali bylo to překrásné a bylo toho dost
  Sbohem a kdybychom si spolu schůzku dali možná že nepřijdem že přijde jiný host

  Bylo to překrásné žel všecko má svůj konec Mlč umíráčku mlč ten smutek já už znám Polibek kapesník siréna lodní zvonec
  tři čtyři úsměvy a potom zůstat sám

  Sbohem a kdybychom si neřekli už více
  ať po nás zůstane maličká památka
  vzdušná jak kapesník prostší než pohlednice a trochu mámivá jak vůně pozlátka

  A jestli viděl jsem co neviděli jiní
  tím lépe vlaštovko jež hledáš rodný chlév Ukázalas mi jih kde máš své hnízdo v skříni Tvým osudem je let mým osudem je zpěv

  Sbohem a bylo-li to všecko naposledy tím hůře mé naděje nic vám už nezbude Chcem-li se setkati nelučme se radš tedy Sbohem a šáteček Vyplň se osude!
  © 2020 Č

  Na nejake Dark Sky na Androidu z vysky kali pes.

  Vsichni co znam, pouzivaji bud default posaci s Androidu nebo nadstavby typu MIUI, zbytek pouziva luxusni appku Pocasi&Radar, coz je na ceske prostredi uzpusobeny (vlastni aplikace je nemecka) agregator pro predpoved pocasi, meteoradar, pylove zpravodajstvi, snehove zpravodajstvi a agregator zprav o pocasi z cesky internetovych deniku jako je napr idnes.cz

  https://www.pocasiaradar.cz/apps/

  Že tu spousta lidí nezná DarkSky není překvapivé, DS je zaměřené na U.S. trh. Jejich aplikace je oblíbená, protože má předpověď deště v příštích 30 minutách. Dost přesnou.

  Ukončení dostupnosti API za rok a půl je velký problém. Používá ho spousta jiných aplikaci. Ty si musí najít jiný zdroj dat, což může být problém. Apple je koupil kvůli tomu. Příští rok zřejmě odejde od Weather Chanel k vlastním datum.

  Dark Sky, je aplikace, která se v České Republice nevyužívá, proto ji nikdo moc nezná, ale abych doplnil. Aplikaci Dark Sky a předpovědi do 30 minut (také velmi přesná) konkurují jiné aplikace, kde spousta z nich je defaultních.

  Sbohem a šáteček a kdybychom se víckrát nesetkali,
  tak ne abyste ho používala jako šnuptychl!…

  To je parafráze Nezvalova verše z kresleného vtipu Honzy Vyčítala, otištěného v Dikobrazu cca před 50 lety. Na webu se mi nepodařilo ho dohledat.

  Já jsem ani nepostřehl že něco takového je natož abych jsem si to kupoval. Znám opravdu surové aplikace na předpověď počasí, které jsou spolehlivé a vypadají hezky což se o této říci nedá.

Vložte vlastní komentář

celý text