Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Kdyz spustim office – word, excel 2016 i 2019, tak po chvili se mi zacne sekat mac (pro 2013 late). Pomuze jen restart a nezapinat to. Jako kdyby tomu dosla ramka a nebylo dost mista na swap.

  Obcas mi to udelala i jina appka, ale ne temer pokazde jako office.

  (Exportovat dokumenty s obrazky do pdf je v tom taky za trest. Vubec neco delat v dokumentech s obrazky. Vzdycky se vytrestam, kdyz zapomenu, ze mam delat veci v Pages. Kdyz tak premyslim, Gates ted pomaha dost lidem, asi chce vylepsit svou karmu, jinak za ten MS pujde do pekla, stoupne na vahu a bude tezsi nez Machalova, jim tu vahu rozbije.)

  Myslím že to dělá po každé aktualizaci office proces xprottectionservice (nebo tak nějak), stačí ho killnout a je to. Nebo aktualizovat office jednou za čas a prostě to nechat chvíli bejt, za chvíli to přestane.

  A mozem si teraz namiesto namiesto Microsoft 365 kupit “stary” Office 365? (maju ho teraz za akciove ceny) Pojde mi na Office365 najaktualnejsi office? A bude sa dat vobec bez problemov nainstalovat?

  Microsoft 365 je předplatné a vždy aktuální – tedy zakoupením „staršího označení“ Office 365 si stále kupuješ Microsoft 365 se vším všudy.
  Na ceny pozor – pokud je to moc levné oproti standardní ceně, pak se spíše bude jednat o podvod.

Vložte vlastní komentář

celý text