Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Bezdrátová hloupá nabijecka za 4000? To jste snad trosku přehnali. Pohybují se od 200 do 2000. A i 3 in 1 se nechá koupit pod 1000 Kč.

  To jsme opravdu nepřehnali, mrkněte na nabídky tuzemských obchodů. Není absolutně problém sehnat bezdrátové nabíječky atakující 4000 Kč.

  Páč to jsou zloději nenažraní. Raxfly bezdrátvka co stojí v iStylu a iWantu bezmála litr, jsem koupil v HongKongu za 50kč. Vzal jsem si kontakt a dnes je odtamtud skupuji po desítkách a prodávám je za 200,-. Takže to, že atakují 4000,- na tuzemském trhu, je asi stejný smysl, jako kabelka z koženky Louis Vuitone za 100 litrů. To prostě koupí bezmozek. Stejně jako bezmozek věří vašim článkům a názorům, pane Filipe ;)

  Ja tu ale nejsem od toho, abych označoval lidi, co si kupují podle vás předražené věci za bezmozky. Jen jsem psal, že “chytrá” AirPower zřejmě snese srovnání s nejdražšími “hloupými” bezdráty na trhu. (Viz Nomad na Alze za bezmála 4000). Že pro vás produkt tuhle hodnotu nemá už je jen o vás, do koupě nucen určitě nebudete.

  Geoerge, není nic jednoduššího, než si otevřít vlastní eshop, dovažet to z HK a prodávat treba za Kč 450,–, držet všechny záruky a certifikáty a platit daně, uvidíme. Nechat si vyhořet barak za 50 kč je taky cool a teď už nevím, zda se bavíme o Qi nebo IQ.

  e-shop, certifikace, daně i záruky…. vše je v pořádku. A vyhořet barák? Aha, tak proto, že tady si na tom samém zboží nasadí marži 1000%, to barák nevyhoří. Dobře Ty. S Tebou to je rozhodně o IQ… negativním evidentně

  E-shop , daně , certifikace a tato cena. Další blbeček co si myslí, že něco ví. Fascinuje mě, jak si lidi co nikdy evidentně nepodnikali myslí, že jsme všichni idioti. A proto si prostě nemůže rozumět podnikatel s dělníkem atd. Ne, že by byl jeden z nich lepší-to vůbec, ale prostě jsou to jiné světy. Zamík to bere tak, že peníze na účtu jsou jeho výplata a ty může utratit a to je zásadní rozdíl vnímání. Někdo si myslí, že když koupím za 50Kč tak vydělá 150Kč :D to je komické.

  Kuba a ty si taky další blbeček, který si myslí, že zežral všechnu moudrost, co? Hlavně by ses měl naučit v první řadě porozumět psanému textu, protože George totiž nikde neuvádí, že bude mít zisk z jedné nabíječky 150 Kč. Podnikatel a nepodnikatel si úplně v pohodě rozumí v dost věcech, to by ses divil. To, že je někdo dělník, ještě neznamená, že je idiot. Znám spoustu VŠ co dělají dělnickou práci a dokonce i podnikají. Jen ty si asi myslíš, že nepodnikatelé jsou asi všichni idioti, co neví, jak funguje podnikání.

  Tyto debaty jsou směšné. Osobně dávám přednost originálu, popř. výrobkům s MFI certifikací. A 4000 mi nepřipadá tak moc, když na tom nabíjím zařízení za 30-40000 Kč. Jestli vy je dáváte na nabíječku za 200 z Ali, vaše věc. Každého osobní rozhodnutí.

  To bude mit specialni finis z rolaku samotneho Steeva za tu cenu ne?

  Dej si voraz.
  Začínáš tu jen tupě prudit.

  Ne, mě nejenže baví, ale navíc má i pravdu. Jen iVemena koupí drek hodnoty pár desítek korun za několik tisíc.
  Teď mi už dává smysl, že se iPhony budou prodávat bez nabíječky, protože tu si k telefonu můžete za krásných skoro 6 tisíc dokoupit zvlášť, a to se vyplatí :-D :-D :-D
  btw: Myslel jsem, že bude stát tak 5K, ale to by bylo na Apple moc levné :-D Se divím, že jí nezaokrouhlí rovnou na 10 tisíc, to je hezčí a kulatější číslo a určitě by si jí dost iNegramotů koupilo, protože je přece Apple a je tak cool :-D

  Ty si ji hlavně kupovat vůbec nemusíš. Chápeš tuto prostou informaci?

  Stejně jako mě neoslovuje Rolls Royce a už jsem s ním měl tu čest, tak tebe zase neoslovuje prémiová bezdrátová nabíječka Apple.

  Nauč se respektovat ostatní. Jinak tě v životě budou lidé kolem tebe považovat za obyčejného ocasa.

  Všechny bezdrátové nabíječky standardu Qi, což jsou dnes všechny bezdrátové nabíječky, si inteligentně nastavují nabíjecí výkon, to je totiž jedna z funkcí podle tohoto standardu. Takže nabíječka, ktera nabíjí jedno zařízení podle standardu Qi za 2200 bez daně, rozhodně není za dobrou cenu.

  Cena je v pořádku. Cena nabíječky je 500 Kč + cena loga Apple na nabíječce je 1700 Kč a to mi smysl dává!
  Ale nechápu, proč u té druhé nabíječky je cena za Apple logo o tolik vyšší???
  Asi něco, jako stojánek k monitoru za cenu celého monitoru střední třídy pro poloprofi grafiky… LOL Apple nepřestane šokovat, ale bohužel né produkty, ale cenami!

Vložte vlastní komentář

celý text