Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    No kez by ho “oživili” určitě bych koupil,zrovna jsem přišel o svou 2016ku a ten notas je penězi k nezaplacení na cesty a práci v terénu ideální

    Já na Apple naštěstí čekat nemusím, doporučuji Hackintosh, v kombinaci s konvertabilním NB k nezaplacení. Já tam mám tedy i Windows 10 a Catalinu a parfektní po všech stránkách. Doporučuji značku Dell, Lenovo, HP ti mají fakt odladěný HW a určité řady jsou pro Hackintoshe jak stvořené.

    4380 mAh baterie u notebooku je docela tragédie i kdejaký mobil má více (např. Galaxy S20 Ultra má 5000 mAh). Docela legrační, jak Apple z jedné strany hlásá, že náš příští počítač bude iPad a přitom začne dělat ARM řadu malých NB, to mi moc smysl nedává. Jsem zvědavý na cenu, co pak vyjde lépe, zda tento 12″ NB, nebo iPad Pro s klávesnicí.
    btw: myslím si, že je jen otázka času, kdy hackintosh komunita udělá port Mac OS i pro iPady, když už tedy podporují stejnou (ARM) platformu. Docela bych si dokázal představit iPad Pro dualboot s iPad OS a Mac OS, popřípadě, že bych si tam dal jen Mac OS. To by pak byla opravdová konkurence pro Surface, který v sobě již má plnohodnotný OS.

Vložte vlastní komentář

celý text