Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Co znamená, že Apple prodával svůj „merch“?

  Pokud pominu, že napsat „merch“ do české věty je kravina, tak se požívá jako obchod a „merchandise“ jako zboží, které lze prodávat. Jestli se však autor snaží tvářit jako světoběžník, který trousí sem tam cizí slovíčka protože už sám neví jakým jazykem vlastně mluví tak je to asi v pořádku….

  Přesně tak, nedává to žádný smysl a používat slangový výraz je hnus. Cíleno asi na mladou tupou generaci, chlemtající jedy typu kola a Starbucks, žeroucí ten odpad z KFC a MD a mluvící co nejvíce cizíma slovoma, asi aby byli zajímaví. No, tihleti duševní mrzáci, jsou každému leda k smíchu. Zvlášť, když si neuvědomují, jak hluboko jsou zarytí rypákama v Ameryckých prdelích. Takoví by prodali i vlastní mámu.

  Lide prisuzuji druhym sve vlastnosti. Podle sebe soudis deuhe, ze? Podle tveho vyjadrovani mi jako tupy dusevni mrzak prijdes ty.

  A potom su tu taky, ako ty – ktori maju potrebu robit z komara somara, lebo maju ubohy chaby zivot a moralizovanim a napravanim ostatnych, si myslia ze napravia niekoho 😂😂😂
  To ze si zaostaly a neviem ze “merch” je slangovo zauzivany pojem ktory sa este nedostal k tebe na lazy je len tvoj problem. Si na smiech

  A tobě bude asi 10 let, adolescentní uhrovitý týpek, USA prdelolezec a lízač análů k tomu, hnus! Jako fakt lidi děsně klesli a už neví, jak by USA podlízali, asi jim schází Rusáci, tak je vyměnili za amíky. Nechápu, proč se furt mermomocí Češ i Čoboli někomu cpou do prdele, rovnou tam maj celé hlavy a nestačí jim to.
  Slangové výrazy a ještě v cizím jazyce, to bych blil, mluva dnešních mladých, max do 20 a u těch blbějších do 30, než možná dostanou rozum. 99% Dospělých tak nemluví, by je hanba musela fackovat.
  Ale asi maj mizerný nudný životy k smíchu, že si musí něco kompenzovat a používat tyhle debilní výrazy.
  Komunizmus a vojnu na vás! Ale ten komunizmus asi ne, to by se vám líbilo, zas někomu lézt do prdele!

Vložte vlastní komentář

celý text