Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Titulek – Jeden z nejuznávanějších leakerů prozradil, „kdy“ dorazí nové iPhony a iPady.
  Článek – „Kdy“ přesně v říjnu novinky dorazí Prosser neodhalil.

  Fakt se svět v p*del obrací, když generování nic neříkajících článků obalených ze všech stran reklamami, dnes fungují jako zdroj příjmů.

  Kdy = v říjnu. Musel byste být hodně naivní, kdybyste si myslel, že na přelomu července a srpna bude k dispozici přesné datum – kor v době, kdy zřejmě ani sám Apple neví, kdy přesně Keynote udělá.

  Tak proč sem serete tenhle bulvár? Pane Filipe, vy musíte být v reálném životem stejný emocionální mrzák jako je třeba p. Ovčáček. Šíříte hovna a ještě se za ně bijete. Tak buď to nevidíte a nebo jste prostě jen debil…

  To jsem vam klidne mohl prozradit i ja. Nemuseli jste cekat na nejakeho poseru.
  Otazka je, kdy tak asi neco stejneho prozradi dalsi posera a vyjde o tom novy clanek

  A mam horkou novinku, slunce vyjde kazde rano, akorat jsem nestihl o tom napsat clanek. Pane Filipe, pomuzete mi?

  Vážně se tu potřebujete takto ztrapňovat? Až budete mít stejné úspěchy jako Prosser – tedy že předpovíte přesné termíny příchodu x produktů spolu s jejich specifikacemi a cenami -, tak se prosím ozvěte. Do té doby budou tyto komentáře jen trapným tlacháním do větru a snahou se nás dotknout, která se stejně těžce míjí účinkem.

  Byl bych rád pokud by se opravdu představil inovovaný ipad mini s menšími rámečky.
  Je to pro mě ideální společník na přednáškách na VŠ.

  Běžte s těma článkama, kdy vyjde iPhone do ….
  Na takový předpovědi nemusí být člověk nějaký leaker, datum stejně neví, tak je to o hov.ě.
  Pořád ty Vaše spekulace.

  Tady se snad nikdy nic v diskuzích nezmění. Je to magazín zdarma, naštěstí se ADB dá číst, koho to sere, tak ať to nečte. Sice se to tady furt opakuje a recykluje, ale jsem rád, že mám přeložené do CZ články z 9to5mac, MacRumors a dalších. Je fakt, že ty nadpisy mají dobře vymyšlené, jinak by lidi neklikali a pak v diskuzích neplakali, jak malé holčičky :-D Navíc to LSA asi funguje dobře, jinak by to nedělali! Nechápu lidi, proč se rozčilují nad tím, že nadpis nekoreluje z obsahem, to by musel LSA zaměstnávat jasnovidce (nebo špiony :-), aby vám tady dopředu dávali přesné termíny, ceny, atd… OMG se vzpamatujte nĚkteří!

  Dýchej, dýchej, dýchej. Přečti si po sobě ten svůj blábol a dej si na týden od Internetu pauzu. Sobě i všem okolo tím uděláš službu :)

Vložte vlastní komentář

celý text