Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    To je docela vtipny.. v dobe, kdy celej svet bojuje s nedostatkem vody, nas watchos bude nutit si je myt 20s =D myslim ze po vysilacce (ktera nefunguje zcela korektne) a mereni hluku (ktere vybiji baterii) to bude dalsi vec, kterou nebudu vyuzivat. A i ta grafika je teda strasna =D

    To jsi dobrej ichtyl tohle napsat, kdy se všude řeší koronavirus a firmy se snaží alespoň třeba touhle cestou přimět lidi dodržovat hygienu.

    nemusis hned urazet =) koronu sice kazdej resi, ale na ostatni priciny nemoci zemre rocne mnohem vic lidi. Jen z toho ma nekdo dobrej bussiness. Bydlim ve 100tisicovym meste a neznam nikoho, kdo by ho mel nebo kdo by znal nekoho kdo by ho mel. Tak to jen tak na okraj. :) Hygienu snad ma dodrzovat kazdej, tak to nemusi bejt na hodinkach.. a vy si opravu mijete ruce 20s? napr. po jidle? jesli pujde nastavit casovej limit, oka, ale jinak je to proste strasne dlouha doba.

    Jak to že nefunguje vysílačka? a měření hluku je přesné a baterii to zas tak moc nežere. Každopádně nevím jak moc dobré to “mytí rukou” bude a jestli si ho na AW nevypnu.

    Tú srandu umývanie rúk po dobu 20sekúnd mali dať aj na watch 2/3,,tak isto majú gyroskop a vodeodolnosť aj mikrofón kt.rozpoznáva tečúcu vodu v okolí,keď už sa rieši korona a hygiena určite si nikto rozumný nekúpi nové 5ky watch kvôli tejto blbosti..ja mám 3ky a nerozumiem doteraz prečo tam nedali tiež túto vychytavku…škoda Apple :(

Vložte vlastní komentář

celý text