Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Několik let používám SwiftKey, problémem je – že se neustále přepíná do základní default nepoužitelné klávesnice. Během odpoledne musím 5-6x přepnout klávesnici, neznám není větší otravu..

  Chytráku stačí si nastavit jen jednu klávesnici, kterou chceš používat a ostatní jen smažeš nebo zakážeš. Ja to dokázal tak to zkus aji ty…

  Nesmysl. Zaprvé je to chování, které popisuje současný tvůrce aplikace (Microsoft) a stěžuje si na API iOS, jasně říká, že je to nyní neřešitelné. Zadruhé smazat ostatní klávesnice ma dvě vady. IOS bude přepínat stejně jak kvůli heslum, tak kvůli dosavadním chybám. Pak bude bílá obrazovka bez tlačítek. Mimo to je iOS nativní klávesnice potřeba kvůli možnosti diktovani, coz apple jiným nedovoluje. SwiftKey ke špičková klávesnice v mnoha ohledech, ale za cenu těchto problémů.

  Zajimalo by me, z jakeho zdroje pochazi informace, ze „Apple svou klávesnici snaží vylepšit, seč může“. Posledni velky update klavesnice bylo povoleni klavesnic tretich stran a od te doby se nic zasadniho na klavesnici nezmenilo.
  Klavesnice je jedna z nejvetsich bolesti iOS. Defaultni klavesnice je neopouzitelna, a kdyz mam vybranou Gboard, tak se mi to obcas prepne samo na Apple klavesnici, i kdyz zadne heslo nezadavam. Je to neskutecne otravne :-( Nechapu, proc je takovy problem drzet klavesnici, kterou si uzivatel vybere.

  My dříve narození si pamatujeme i bolestivá 90.léta a přelom tisíciletí, kdy se tohle dělo i na Macu, kdy se rozložení klávesnice neustále přehazovalo na U.S.
  Byly na to různé fígle typu „česká klávesnice která se tváří jako US“, skript který to neustále hlídal a přepínal zpátky a pod.

  Je vidět, že ten tým matláků v Applu, kteří to tehdy psali pro Mac, tak úspěšně pokračují v matlání klávesnic pro iOS.

  Swiftkey, jsem přihlášený do svého MS účtu, takže se mi ten slovník synchronizuje napříč zařízeními a to i včetně iOSAndroid.

  Mimochodem, nové Huaweie bez googlích služeb mají Swiftkey jako výchozí.

  Byl jsem androidak a opravdu Apple klávesnice je blbá. Nejdřív jsem používal gboard ale po aktualizaci ios to byla katastrofa. Lagy pády atd. Teď mám SwiftKey a docela funguje… Další Hrůza je dialer, který neumí ani vytáčení pomocí T9. Musím používat app třetí strany…

  iPhone klávesnice je opravdu tragicka naproti jiným telefonům, nicmene díky bezkonkurenčnímu bezchybnemu diktovani je to fuk ne?😉

Vložte vlastní komentář

celý text