Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Absolútne nerozumiem tomuto kroku. Div, že samsung nenasadí 4000mAh batérie a telefón má gramáž 163g. Ovládanie toho smartfónu je veľmi príjemné. A potom príde apple, dá tam ledva 2000mah batériu a iphone má 200g. Nechápačka…

  A o kolik déle ti vydrží ten tvůj Samsung?

  To čo je za argument? Proste si tupelko? U každého smartfónu je to o optimalizácií. A keďže iphone má na to super predpoklady, nevidím dôvod aby vážili ako krabička masla.
  Ako dlho vydržali iphony do 8 rady? Ako dlho vydrží SE? :D Nemôžem požadovať vyššiu výdrž? A nemôžem požadovať, aby keď iné telefóny s oveľa vyššou kapacitou majú 165g, dokázal apple urobiť niečo podobné? Batéria, v mojom XR má 2940mAh a váži 30 g viac.

  Odure, to žiješ někde na salaši bez elektřiny a chodíš dobíjet svou 3310 jednou týdně dolů do dědiny? 😎 Nemůžeš porovnávat výdrž plastovýho Ťamťungáckýho krámu s Lagdroidem a iPhone s optimalizovaným os podle kapacity baterie.

  Proč by mě mělo zajímat, jestli je konkurence optimalizovaná nebo ne. Mám iPhone právě protože, že je optimalizovaný. A když je konkurence schopná nacpat do podobně velkého a těžkého telefonu baterii s kapacitou o 50 procent vyšší, tak to přeci můžu chtít jako uživatel iPhonu taky. A právě tím, že je optimalizovaný, mohl by mi vydržet bez nabíjení déle než konkurenční telefon.

  Nezlob se, ale ty jsi idiot. Btv. dobře udělaný plastový telefon je mnohem lepší než stejně dobře udělaný skleněný nebo kovový telefon, ale to ty nikdy nemůžeš pochopit.

  Každopádně plastový telefon je bezva věc a nic lepšího nen, třeba oppo to je nářez, nebo samsung, taky mazec.

  Čiže keď mame úspornejší HW a pri rovnakej batérii by sme užívateľom konečne reálne predĺžili vydrž tak šup rýchlo ubrať z batérie aby sa vydrž nepredĺžila a ešte ušetríme! Fu ck Apple. A ovce to budú ešte obhajovať 😂

  Co je vůbec ta iOvce, jak tu každý druhý píše? To když mám něco od Applu, tak jsem taky iOvce? V tom případě, používá se i výraz třeba droidOvce? Prosím o vyjasnění

  iOvce: osoba která obhajuje kroky miliardové firmy, které snižují uživatelský komfort nebo jsou vyloženě faily nebo kurvítka. Příklad: Žádný jiný notebook nemá tolik problémů s neoriginalnimi dongly, iOvce řekne, že ty dongly jsou šunt, 5 let Apple dává do notebooku klávesnice který jsou totální fail, iOvce řekne: nevadí oni mi jí vymění, asi jsem jí používal špatně.

  To není v tomto případě jen o Applu, Windows a Android. To je tedy i u automobilek, domácích spotřebičích a všeho. To jsou taky miliardové firmy, které mají výrobky s “kurvítkama” jako například pračky, lednice a podobně. Takže jsem to pochopil dobře, koupím si iPhone = budu iOvce, koupím si pračku LG = budu lgOvce. Protože ta pračka bude mít jednu blbost, která se ostatním nelíbí a mě nevadí.

  Ješi wono to nebude tím, jak se k těm věcem chováte… já na svým MBPro2019 nemám sebemenší problem s klapkama, žena a jeji AirRetina cajk, ty vaše “dongly” mě fungují bez problému, ať už je to hdmi, usb nebo ta pidi sd karta. To samo jáfouny, oba máme iP11pro max a není problém. Když to funguje, tak to prostě funguje. Pořád říkám, že je to o uživateli. Zpět k příspěvku – ano, klidně ať tam dají menší kapacitu, nemám problém, a to pracuju náročně na jáfounu, vydržet dva dny – téměř, ať nedojde k mýlce. Většinou paranoia nedovolí jít pod 10%, ale pořád jsou to téměř dva dny. 12 se domů pořizovat nebude, páč přeskakuju jednu “wow” řadu, ale věřím, že to bude cajk. Takže, celkem vtipný droidOvce 😂 máte zase o čem psát.

Vložte vlastní komentář

celý text